משלחות בכירות מוייטנאם השתתפו בתערוכת Cybertech Global Tel Aviv 2023

Cybertech הוא הפורום המוביל בתחום טכנולוגיות מידע ואבטחת הסייבר המתקיים מדי שנה במדינות עם טכנולוגיות מידע מפותחות.

ישראל היא מדינה בעלת תעשיית הייטק ענפה ותוססת הנמצאת בחזית הקידמה הטכנולוגית עם הישגים במגוון תחומים. מה שמשך חברות ומשלחות מרחבי העולם, מנהלים בכירים, נציגים של חברות וארגונים מכל העולם, נציגי ממשל וביטחון, תאגידים, סטארטאפים ועוד לתערוכת Cybertech Global Tel Aviv 2023 שנערכה במשך 3 ימים בסוף ינואר במרכז הכנסים בתל אביב.

מאות חברות טכנולוגיה מרחבי העולם הגיעו לאירוע כדי להציג את החידושים והפתרונות שלהם, וכדי להפגש עם מומחים, מנהלים בכירים וחברות טכנולוגיות סייבר מובילות. האירוע איפשר למעל עשרת אלפי משתתפי האירוע ליצור קשרים עסקיים וליצור הזדמנויות עם גופים שונים, לחבר הזדמנויות לשיתופי פעולה, לחזק קשרי סחר וכדומה.

בין המשלחות שהגיעו לאירוע CyberTech השנה, היא משלחת גדולה ובכירה של חברת החשמל הלאומית של וויטנאם, EVN, בראשות מר טראן דין נאן – מנכ”ל ואיתו בכירים רבים בחברה ונציגי תאגיד החשמל של סייגון, העיר הגדולה במדינה עם כ-13 מיליון תושבים.

המשלחת הגיעה לישראל בסיוע הנספחות הכלכלית של משרד הכלכלה והתעשייה בישראל ומכון הייצוא הישראלי אשר הכינו תוכנית ביקור למשלחת הגדולה מוויטאנם.

כחלק מביקור העבודה בישראל השתתפה המשלחת הוויאטנאמית באירועי CyberTech; נפגשה עם מקביליה בחברת החשמל הישראלית לדיון בתכניות שת”פ, השתתפו באירוע עסקי במכון הייצוא הישראלי בהובלת עופרי זוהר הדר מענף הסייבר והילה ליפמן ויובל ירושלמי מענף הקלינטק במכון אשר הציגו את יכולות שני הסקטורים בישראל וחברות נבחרות שהציגו לבכירים; דיון ברשות החדשנות עם סמנכ”ל אסיה, אבי לובטון לגבי שת”פ אפשרי במו”פ בין EVN וישראל; ובנוסף קיימו פגישות רבות עם חברות בתחום הטכנולוגיה.

משלחת EVN עם ד”ר שי מוזס, מנהל מחלקת אסיה פסיפיק, מנהל סחר חוץ במשרד הכלכלה והתעשייה

הנספחות תמשיך לקיים קשר הדוק עם EVN ותקיים פולו אפ מסודר על הפגישות והדיונים בישראל ואנו צופים המשך שיתוף פעולה עם בעלי העניין בישראל אשר יימשך וישגשג ויוביל לעסקאות פורות בהמשך.

 

תודה לגב’ אופק נציאנר ממינהל סחר חוץ, שליוותה את המשלחת ודאגה לפגישות מקצועיות ואיכותיות בתערוכה.

צור קשר עם:

גל סף

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל