הזמנה: בואו לקחת חלק באתגר הטכנולוגי של קבוצת Aboitiz

הנספחות הכלכלית בפיליפינים ומכון היצוא, מזמינים חברות ישראליות לקחת חלק באתגר הטכנולוגי של תאגיד Aboitiz המחפש להקים פלטפורמה קהילתית וירטואלית מתקדמת, מוגנת ומבוססת AI, שתשתלב בפעילות זרוע הבנקאות של הקבוצה.

החברות המשתתפות יזכו לקבל חשיפה מול אחת מהקבוצות העסקיות הגדולות בפיליפינים. נשמע מעניין? הירשמו לוובינר להשקת האתגר בתאריך 25 בינואר במהלכו תקבלו מידע קונטרטי נוסף.

קבוצת Aboitiz Equity Ventures היא מהקונגלומרטים הגדולים והחשובים בפיליפינים, להם פעילות עסקית ענפה בתחומים רבים כמו בנקאות, ייצור מזון, נדל”ן, אנרגיה ותשתיות. פעילות זאת מיוצגת בעיקר על ידי UnionBank, זרוע הפיננסיים של הקבוצה ומהבנקים המתקדמים בפיליפינים מבחינה טכנולוגית, חברת Pilimico, מהחברות המובילות בתחום גידול בעלי חיים ומספוא, חברת Aboitiz Power, העוסקת בייצור והפצה של אנרגיה, לרבות אנרגיות מתחדשות, וחברת Aboitiz InfraCapital, זרוע התשתיות של הקבוצה המקימה בימים אלו מתקני טיפול במים, ומנהלת פארקי תעשייה ושדות תעופה. לקבוצת אבויטיז פעילות עסקית במדינות נוספות באזור ביניהן סינגפור, וייטנאם, תאילנד ואינדונזיה.

על רקע שיתוף הפעולה הטוב עם הקבוצה, נשיק בתאריך 25 בינואר את מיזם Aboitiz Tech Challenge במסגרתו יוכלו חברות ישראליות להציע פתרונות לאתגר טכנולוגי ממשי שהועלה על ידם.

חברות ישראליות שיציעו פתרונות לאתגר, יעברו תהליך סינון על פי קריטריונים ברורים ומוגדרים מראש. חמש החברות שיציגו את הפתרונות הרלוונטיים ביותר ישתתפו באירוע היברידי במהלכו יזכו להציג את הפתרונות בפני הנהלת הקבוצה, כאשר החברה הישראלית הזוכה תמשיך להוכחת היתכנות (POC) ותעבוד מול הגורמים הרלוונטיים ב- Aboitiz.

למידע נוסף על האתגר הטכנולוגי – לחצו כאן 

בתאריך 25 בינואר בין השעות 10:00-11:00 שעון ישראל, נקיים וובינר שמטרתו להציג את האתגר הטכנולוגי בפני קהל החברות הישראליות, בהשתתפות אנשי הקשר לפרויקט מטעם קבוצת אבויטיז. לאחריו, נפתח רשמית את האתגר להגשת פתרונות.

להרשמה לוובינר ולפרטים נוספים – לחצו כאן 

לקריאה נוספת –

צור קשר עם:

תומר היווי

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל