הקול הקורא החדש למימון פרויקטים במסגרת תכנית שת”פ במו”פ ישראל-טאיוואן כבר כאן!

אנו שמחים לעדכנכם בהודעת הרשות לחדשנות, על השקת קול קורא מס’ 15 למימון פרויקטים טכנולוגיים משותפים, במסגרת התוכנית לשיתוף הפעולה במו”פ ישראל – טאיוואן במהלך שנת העבודה 2023.

חברות טכנולוגיה ישראליות, אשר משתפות פעולה או מעוניינות לשתף פעולה עם חברות טאיוואניות, מוזמנות להגיש לרשות לחדשנות בקשות לקבלת תמיכה במימון פרויקטים משותפים של מחקר ופיתוח תעשייתי במסגרת התוכנית. חברה ישראלית שהפרויקט שלה יאושר במסגרת התוכנית עשויה לזכות בסיוע בשיעור של עד 50% מעלויות המו”פ, החברה הטאיוואנית תזכה לסיוע מקביל מהרשות המתאימה בטאייוואן – ITRI. המענק נועד לסייע במימון פרויקטים של פיתוח מוצרים או תהליכים חדשניים ומסחורם בשוק הגלובלי ומהווה חלק ממכלול כלי הסיוע העומדים לרשות היצואן הישראלי.

המועד האחרון להגשת שלב ראשון של הבקשות הוא יום 20.2.2023, ותוצאות החלטת הוועדה אודות הפרוייקטים שיתקבלו לתכנית תפורסמנה במהלך החודשים מאי-יוני 2023. יש להתעדכן במועדים ובשינויים באתר הרשות לחדשנות.

פרטים מלאים של הקול הקורא, לרבות תהליך הגשת הבקשה, קריטריונים לזכאות ותנאי המימון ניתן לראות בקישור זה.

מעוניינים ללמוד יותר על הזדמנויות עסקיות לחברות ישראליות בשוק הטאיוואני? צרו עימנו קשר כאן ועקבו אחר דף ה-LinkedIn שלנו – כאן.

בהצלחה למתמודדים!

צור קשר עם:

אביב דורון

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל