תערוכת HLS&Cyber 2022 יצאה לדרך!

בימים אלו, מתקיים אירוע הסייבר והגנת המולדת הגדול ביותר שהתקיים בישראל בשנים האחרונות, בהובלת מינהל סחר חוץ ומכון היצוא.

המודעות לאבטחת סייבר בתאילנד עלתה באופן דרמטי בשנים האחרונות, לאחר התקפות סייבר על הבנקים, בתי החולים והמוסדות הגדולים במדינה. במסגרת הניסיונות של הממשלה התאילנדית להסדיר תחום הסייבר למנוע התקפות נוספות נוספות, נחקק “חוק הסייבר” שבמסגרתו הוקמה רשות הסייבר הלאומית (National Cyber Security Authority) שאמונה על הרגולציה, הכשרת כוח האדם, רכישת טכנולוגיות סייבר, הגנה על תשתיות קריטיות ומתן מענה לצרכי התעשייה והממשלה.

הנספחות הכלכלית בתאילנד זיהתה את הפוטנציאל ומסייעת באופן שוטף לגופים תאילנדים לאתר פתרונות סייבר ישראליים ולסייע לחברות ישראליות לחדור לשוק התאילנדי. כמו כן, הנספחות הובילה לחתימת מזכר ההבנות בין מערך הסייבר הלאומי ל-NCSA לשת”פ בתחום הסייבר, שהינו מזכר ההבנות הראשון של NCSA עם מדינה אחרת.

לקראת אירוע HLS&Cyber, פעלה הנספחות הכלכלית בשיתוף מכון היצוא ונספח המשטרה להזמנת גורמי מפתח מתאילנד.

בסך הכל, מובילה בימים אלו הנספחות הכלכלית בתאילנד משלחת של כ-40 מבקרים ובניהם בכירים ממשטר תאילנד ובכירים מהתעשייה המקומית.  מול כל גורם ביצעה נספחות סקאוטינג ממוקד בהתאם לצרכיו ונבנה לו”ז המותאם אישית לצרכיהם.

חברות סייבר והגנת המולדת שמתעניינות בשוק התאילנדי מוזמנות לפנות לנספחות הכלכלית בתאילנד!

צור קשר עם:

תומר שפילמן

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל