רודשואו מים וחקלאות ימית מעיר את הדגים בוייטנאם

בתאריכים 7-9 לנובמבר התקיים רודשואו של חברות ישראליות לוייטנאם בנושא חקלאות ימית.

8 חברות ישראליות עם טכנולוגיות רלוונטיות השתתפו, נפגשו עם חברות סחר, ייצור ועיבוד מזון, מגדלים והתאחדויות חקלאיות והציגו בפני קהל מקומי רב את האפשרויות לשיתוף פעולה על מנת לקדם את החקלאות הימית בוייטנאם ובפרט בדלתת נהר המקונג.

במשלחת השתתפו החברות הבאות –  Filtersafe Automatic Screen FiltrationAtlantium TechnologiesAmiad IndustrialFluence CorporationA.A. PolitivOZCO ElementsAquaMaof Aquaculture Technologies Ltd. , Tiran and Ketonomi.

ביום הראשון בהאנוי, פגשו נציגי החברה את סמנכ”ל הפיתוח של קבוצת Pan Group, אחת מיצרניות המזון הגדולות במדינה ויצואנית גדולה מאוד של תוצרים חקלאיים. בשיחה סקר הסמנכ”ל את הפעילות של החברה בוייטנאם, שיתופי פעולה קיימים והצרכים העתידיים.

בהמשך התקיים סמינר עסקי בשיתוף פעולה עם ארגון הסחר הלאומי של וייטנאם VCCI, בו הציגו החברות בפני חברות סחר לאומיות את הטכנולוגיה והתקיימו פגישות B2B. הכנס נערך במעמד שגריר ישראל בוייטנאם, ירון מאיר, וסגן יו”ר ארגון הסחר.

ביום השני החברות טסו לעיר Can Tho, בירת המקונג, לביקור בחוות פנגסיוס גדולה ומרכזית בשיתוף התאחדות החקלאים הימיים במקונג והמשיכו בסמינר עסקי שכלל כ-60 מגדלים מרכזיים בפרובינציות השכנות. כבר במעמד הביקור והכנס נרשמה התעניינות רבה בקרב המגדלים הגדולים שהתרשמו מהפוטנציאל לשפר את איכות המים ובריאות הדגים בהתאם באמצעות הטכנולוגיות.

ביום השלישי של הרודשואו ביקרו החברות בשתי חברות ייעוץ מקצועיות בסייגון שנתנו לחברות הישראליות רקע על האוירה העסקית בויטנאם וטיפים לנהל פעילות מוצלחת במדינה.

החברות ביקרו בחברת Acclime, שסיפקה הצצה לניהול נכון של נציגות מקומית בוייטנאם עם דגש על ניהול עובדים ויחסי ספק-מפיץ מקומי.

בנוסף ביקרו במשרדי דלויט בסייגון, וקיבלו הרצאה מראש תחום המס במשרד על התקנות החדשות והרלוונטיות לעיסוקן וסקירת מאקרו על הכלכלה הוייטנאמית.

בהמשך קינחו באירוע חגיגי בהשתתפות חברות סחר הממוקמות בסייגון ובשיתוף פעולה עם מרכז המחקר והייעוץ למדע וטכנולוגיה של קהילת העסקים בסייגון, וקיימו פגישות B2B.

בעקבות האירועים, נרשמו כבר עשרות פגישות המשך עם החברות הישראליות וחברות וייטנאמיות ונרשמה התעניינות רבה לפעילויות דומות בהמשך.

הנספחות הכלכלית בוייטנאם מתכננת להוציא משלחת נוספת בתחום הטיפול במים בנובמבר 2023 שתעסוק בנושא טיפול במים תעשייתיים ותשתתף בתערוכת המים הגדולה בסייגון, Viet Water.

 

מעניין? חושבים שרלוונטי לחברה שלכם?

צרו איתנו קשר!

 

 

צור קשר עם:

גל סף

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל