זה הזמן להגיע לטייוואן – ללא בידוד!

לאחר ציפייה דרוכה של המגזר העסקי, בישראל ובטיוואן, להקלות נוספות במדיניות הכניסה לטייוואן, עכשיו זה רשמי: המרכז לבקרת מחלות של טייוואן (Taiwan Center for Disease Control) פרסם אתמול (29/09/2022) את מדיניות הכניסה המעודכנת לאי, המביאה בשורות חדשות ומשמעותיות, וביניהן:

  • החל מה-13 באוקטובר 2022 ניתן להיכנס למדינת האי – ללא צורך בבידוד!
  • הוסרה הדרישה למילוי הצהרת בריאות מקוונת על ידי המבקרים.
  • שגרת הבדיקה והדיווח העצמיים, הנהוגה במדיניות הבידוד הנוכחית (3 ימי בידוד במלון + 4 ימי בדיקה ודיווח עצמיים), תימשך עבור 7 הימים הראשונים לביקור, לא כולל יום ההגעה למדינת האי, שאינו נחשב למניין ימי הדיווח.
  • יש להמשיך ולעטות מסיכה במרחבים השונים – חללים פתוחים וסגורים.
  • יש לפעול בהתאם לכלל ההנחיות המפורסמות בפרוטרוט באתר המרכז לבקרת מחלות.

עד ל-13 באוקטובר 2022, על כל הנכנסים לטייוואן להצטייד באשרת כניסה ייעודית המונפקת בתקופת המגבלות הנוכחית, וכן לפעול בהתאם למדיניות הבידוד הנוכחית “3+4”, המורכבת מ-3 ימי בידוד מלא במלון בידוד ייעודי, ולאחר מכן 4 ימי בדיקה עצמית, במהלכן ממשיכים המבקרים ללון במלון הבידוד אך רשאים לצאת במהלך היום לסידורים הכרחיים ופגישות עסקיות תוך הימנעות מהתקהלות ושמירה על מרחק בהתאם להנחיות המופיעות באתר.

Taipei City Center
העיר טייפה, מקור: Unsplash

מדובר בהקלות חשובות ומשמעותיות במדיניות הכניסה לטייוואן, שתאפשרנה למגזרים העסקיים המקומיים ובכללם העסקים הקטנים והבינוניים, התיירות, האקדמיה ומגזרים רבים ונוספים – להגביר את שיתופי הפעולה עם גורמים בינלאומיים. כאן גם טמונה ההזדמנות עבור חברות ישראליות, המעוניינות להכיר את השוק המקומי, לאתר גורמים עסקיים רלוונטיים לשיתופי פעולה פוטנציאליים ובהמשך אף לייצא לשוק זה.

לצד זאת, התערוכות הקרבות ובאות שתתקיימנה במחצית השנייה של חודש אוקטובר ועליהן כתבנו בפוסט זה, צפויות להנות מזרם נאה של מבקרים ביחס לתקופת המגבלות הנוכחית, ותאפשרנה לכל המבקרים תנועה חופשית ומלאה בביתנים, וכמובן קיום מפגשים עסקיים והשתתפות באירועי נטוורקינג סביב התערוכות.

הנספחות הכלכלית בטייפה מזמינה אתכם ליצור קשר כאן, בכדי ללמוד יותר על הזדמנויות עסקיות רלוונטיות עבורכם.

צור קשר עם:

אביב דורון

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל