קול קורא לחברות פינטק – תערוכת Fintech Taipei 2022 מציעה הטבות חסרות תקדים לחברות ישראליות!

אירוע הפינטק הגדול ביותר בטאיוואן חוזר השנה בתאריכים 28-29 באוקטובר. FinTech Taipei הוא אחד מאירועי הפינטק הגדולים באסיה המושך עשרות אלפי מבקרים; עסקים, מוסדות ממשל, גורמי מחקר ואקדמיה, צוותים בינלאומיים.

המיקום הייחודי של טייפה והסמיכות לפסטיבל הפינטק בסינגפור אשר מתוכנן להתקיים שבוע לאחר מכן (2 לנובמבר) מייצג הזדמנות ייחודית לחברות ישראליות המעוניינות לקיים רואדשואו עם הגופים המובילים במרחב אסיה-פאסיפיק לאחר שנתיים ארוכות בהן מסעות עסקים מסוג זה נמנעו מהן.

מארגני התערוכה מעוניינים מאוד בשילוב חברות חדשניות בינלאומיות בכלל ומישראל בפרט ועל כן מציעים חבילת תמריצים חסרת תקדים בהיקפה: מעבר לביתן חינם בתערוכה (שטח + עיצוב בסיסי), לסטארטאפים מישראל מוצעים בנוסף 5 דקות דמו על במה מרכזית בתערוכה, שילוב הלוגו בשיווק אונליין של התערוכה ומעל הכל – סבסוד של כרטיס הטיסה מישראל לטאיוואן בהיקף של 1,000 דולר ארה”ב! בנוסף, הנספחות הכלכלית בטייפה תסייע בתיאום אקטיבי של פגישות בהתאם ל-Wish List של כל חברה בנפרד לצד ליווי פיזי בשטח התערוכה עצמה, סיוע בתרגום והתלוות לפגישות פיזיות, בהתאם לצורך.

 

בשנה שעברה סיפרנו לכם פה על ייחודה של התערוכה ועל התקדמותה של טאיוואן בתחום טכנולוגיות פיננסים. על אף התרבות המסורתית בתחום, ממשלת טאיוואן והגופים הרגולטורים בפרט, נחושים להצעיד את התחום קדימה באמצעות החדרת חדשנות ומעודדים כניסה של חברות פינטק בינלאומיות.

השנה, פסטיבל הפינטק הייחודי יפעל במתכונת היברידית ויתנהל ממרכז הכנסים בטייפה. התערוכה חרטה על דגלה להדגיש את חשיבות הפינטק כגורם המניע את חיי היום יום של כולנו. לכן, השנה תתמקד התערוכה בפתרונות פינטק המגשרים על פערי התקשרות פיזית ובפתרונות המסייעים לסביבה ולאנשים.

כבר סיפרנו פה על שינוי הגישה המקומית בנוגע לקורונה, ועל כך שמדיניות הכניסה לאי נפתחה וכיום תנאי הבידוד מינימליים (יחסית לשלוש השנים האחרונות). לכן, חברות המעוניינות להירשם ולהשתתף באירוע מוזמנות לשלוח את טופס ההרשמה לנספחות הכלכלית בכתובת taipei@israeltrade.gov.il.

ההרשמה נסגרת ב-9 בספטמבר! בואו לטייפה!

צור קשר עם:

צליל להב

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל