הנספחות הכלכלית בוויטנאם ממשיכה בעשייה והפעם באחת הפרובינציות החזקות במדינה

בסוך חודש יוני הנספחות הכלכלית בוייטנאם ערכה אירוע עסקי בעיר הנמל Hai Phong  בשיתוף מחלקת המדע והטכנולוגיה של ממשלת הפרובינציה.

Hai Phong היא עיר נמל מרכזית בוויטנאם והשלישית בגודלה במדינה, אחרי הו צ’י מין סיטי והאנוי. כמו כן, היא אחת מהפרובינציות החזקות והמרוויחות ביותר.

בעיר (שאחת מ-5 הערים העצמאיות במדינה, במעמד של פרובניציה), הרבה אזורי תעשייה ומסחר גדולים, מרכזי תיירות, בריאות ודיג, בינהם מפעל ייצור הרכבים והאופנועים של חברת הרכב הוייטנאמית Vinfast השייכת לענקית Vingroup, אשר רק בתחילת השנה השקיעה כ80 מיליון דולר בחברת הזנק ישראלית.

באירוע השתתפו 11 חברות ישראליות במגוון של תחומים: סייבר, מים וחקלאות. Watergen ,WFI, Politiv ,NDJ ,Tiran ,Agroselef ,Eishet Eilon, Radware ,CyberArk ,Tufin

האירוע היה פורה ובהחלט ניתן לומר כי הישג את מטרתו – 87 פגישות (!) בין חברות ישראליות לוויטנאמיות כאשר ניכר כי היה עניין רב מאוד בטכנולוגיות שהציעו החברות הישראליות והמשך שיתוף פעולה פורה בין החברות.

באירוע נשאו דברים הנספח הכלכלי גל סף מנהל משרד המדע והטכנולוגיה בהייפונג, ד”ר Trần Quang Tuấn, שהציג את העניין הגדול בוייטנאם לחשיפה לטכנולוגיות מתקדמות מישראל וכן הפתיחות הרבה של שתי המדינות לשתף ידע ותהליכים אשר יובילו להתקדמות טכנולוגית בוייטנאם.

 

כ-100 משתתפים וייטנאמיים התאספו במרכז החדשנות והמסחור של העיר

הנספחות הכלכלית תמשיך להוביל לקידום העסקים הישראלים בוייטנאם ולשיתוף פעולה בין המדינות. אנחנו כאן כדי ללוות ולסייע לכם!

מעוניינים ליצור איתנו קשר?

פתחו פניה או שלחו לנו מייל 

 

 

 

 

 

 

צור קשר עם:

גל סף

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל