קול קורא להשתתפות בתכנית החדשנות בתחבורה של חברת Foxconn!

מאגד החברות MIH (Mobility In Harmony) נוסד על ידי הענקית Foxconn וחברות מפתח נוספות, במטרה ליצור פלטפורמה העוסקת בקידום שיתופי פעולה בתעשיית הרכב והתחבורה החכמה, בדגש על רכבים חשמליים. הפלטפורמה הייחודית שנוצרה מהווה נקודת השקה אסטרטגית בין כלל שלבי הפיתוח והייצור, ומקפיצה את האקוסיסטם בטאיוואן כמה צעדים קדימה.

מטרת העל של התאגיד הינה קידום חדשנות בתחומי הייצור והפיתוח של רכבי העתיד והוא שואף להביא למחזורי פיתוח קצרים יותר בשוק. תכנית החדשנות אשר מקדמת MIH נועדה לסייע לחברות הזנק בינלאומיות מתחום הניידות ליצור שיתופי פעולה גלובליים, לקצר את זמני ההמתנה הארוכים בין שלבי הפיתוח והאינטגרציה השונים ולבסוף, להביא לשוק מוצרים טובים יותר בזמן קצר יותר.

Unsplash

 

פוקסקון היא קבלנית הייצור האלקטרוני הגדולה בעולם ובשנה שעברה הדהימה את העולם כאשר הציגה שלושה דגמי רכבים כל-חשמליים, כל-חדשים מתוצרתה הבלעדית. לפוקסקון אין כוונה מוצהרת להתמודד מול חברות הרכב הגדולות של העולם, אך היא מנצלת את מעמדה כענקית ייצור ואת הניסיון הרב שצברה בייצור והרכבת מוצרי טכנולוגיה מתקדמים (פוקסקון היא קבלנית הייצור הראשית של כלל מוצרי אפל) על מנת להוביל מהפכת ייצור מתקדם בעולם הרכב.

 

הנספחות הכלכלית בטייפה מזמינה חברות ישראליות מכלל תחומי האוטומוטיב – חומרה ותכנה, להצטרף אלינו בתאריך ה-14/7 בשעה 10:00 (שעון ישראל) לסמינר ייעודי עבור החברות המתעניינות בהשתתפות בתכנית.

ההרשמה דרך הקישור: https://www.mih-ev.org/startups/

שימו לב, ההרשמה מסתיימת בתאריך ה-31/7!

לפרטים ומידע נוסף ניתן לפנות לנספחות בכתובת taipei@israeltrade.gov.il

צור קשר עם:

צליל להב

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל