קול קוריאה – תערוכת הביו-פארמה הגדולה בקוריאה פותחת את שעריה לחברות הישראליות

תערוכת הביו-פארמה הגדולה בקוריאה Bio Korea  פותחת את שעריה, לאחר שנתיים של קורונה, לחברות ישראליות בתחומי הפארמה, הביו-טק והביו-קונברג’נס.

התערוכה תיערך בין 11-13 במאי והנספחות הכלכלית ביחד עם קרן KORIL (קרן המו”פ הדו-לאומית) תקים ביתן ישראל בתערוכה ותארח את החברות הישראליות שתגענה פיזית לקוריאה.

כמו כן נקיים סמינר טכנולוגיות ישראל על הבמה המרכזית בכנס, נרשום את החברות הישראליות למערכת הPartnering באירוע ונארגן פגישות B2B מראש וon the spot.

לאירוע צפויים להגיע כל השחקנים המרכזיים בתחומי הבריאות, החל מחברות הפארמה הגדולות בקוריאה, חברות הטק שמסתכלות יותר ויותר על השילוב בין עולמות הפארמה וההנדסה/דאטה, וכמובן גם משקיעים.

חברות ישראליות בתחום המעוניינות להגיע לקוריאה, להשתתף בתערוכה ובפעילות של הנספחות מתבקשות לפנות לנספח הכלכלי בכתובת yaniv.goldberg@israeltrade.gov.il. ההרשמה פתוחה עד לאחר חוה”מ.

הגעה לקוריאה בתקופת קוביד – אפשרית לישראלים מחוסנים (ושטרם עברו 180 ימים ממועד החיסון האחרון). יש למלא טופס K-ETA עבור ויזה (מתקבלת ללא בעיה בד”כ) ויש להביא בדיקת PCR שלילית מישראל. עם הנחיתה תבוצע בדיקת PCR נוספת בקוריאה. בסה”כ, ההגעה למחוסנים אפשרית ולא מאוד מורכבת. הטיסה הקצרה ביותר היא בקונקשיין של טורקיש דרך איסטנבול. חברות ישראליות שירצו להגיע יקבלו הסבר מפורט יותר.

ההגעה והשהייה היא על חשבון החברות הישראליות.

***

הנספחות הכלכלית של משרד הכלכלה והתעשייה בקוריאה (Israel Economic and Trade Office in Korea)  אמונה על הקשרים הכלכליים בין המדינות ופועלת יחד עם השגרירות, מכון הייצוא, רשות החדשנות ושותפים רבים אחרים לסייע לחברות ישראליות ליצור קשרים עסקיים עם חברות קוריאניות, למשוך השקעות קוריאניות לישראל ולפתח את תשתית הסחר עבור היצואנים הישראלים לקוריאה בתחומי הטכנולוגיה, החקלאות ומוצרי הצריכה. כמו כן אנו מקדמים, בסיוע KORIL, קרן המו”פ ישראל-קוריאה, את המו”פ המשותף לסטרטאפים ישראלים וקוריאניים.

אנו מזמינים אתכם גם לעיין בכתבת זרקור מפורטת על פעילות הנספחות כאן, ולפנות אלינו באמצעות הדוא”ל (Korea@israeltrade.gov.il) לכל שאלה ועניין.

צור קשר עם:

יניב גולדברג

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל