קול קוריאה – תערוכת טכנולוגיות חינוך Education Korea 2022 – הצטרפו פיזית לביתן הנספחות הכלכלית

נכתב בסיוע חגית גלוסקא, עובדת הנספחות הכלכלית.

תערוכת החינוך הגדולה בקוריאה תיפתח בסוף החודש בסיאול למשך 3 ימים, בין 26-28 באפריל.

התערוכה בשם Education Korea 2022 תרכז גופים העוסקים בטכנולוגיות חינוך ומהווה הזדמנות מצוינת להיפגש עם שחקנים מרכזיים בתחום, חברות טכנולוגיות ומשקיעים.

הנספחות הכלכלית מקימה ביתן בתערוכה וכמו כן נקיים סמינר טכנולוגיות חינוך מישראל בבמה המרכזית ביום הראשון של התערוכה שבו חברות ישראליות יוכלו להציג את הטכנולוגיות שלהן. כמו כן נארגן פגישות B2B פנים אל פנים לחברות הישראליות שישתתפו. ההשתתפות בתערוכה ובכלל הפעילות שמארגנת הנספחות היא ללא עלות (למעט עלות ההגעה והשהיה בקוריאה על חשבון החברות הישראליות).

ההשתתפות בתערוכה היא פיזית ולמגיעים לקוריאה תסייע הנספחות הכלכלית בארגון פגישות נוספות מחוץ לתערוכה עם שורה של חברות גדולות בתחום החינוך.

הגעה לקוריאה בתקופת קוביד – אפשרית לישראלים מחוסנים (ושטרם עברו 180 ימים ממועד החיסון האחרון). יש למלא טופס K-ETA עבור ויזה (מתקבלת ללא בעיה בד”כ) ויש להביא בדיקת PCR שלילית מישראל. עם הנחיתה תבוצע בדיקת PCR נוספת בקוריאה. בסה”כ, ההגעה למחוסנים אפשרית ולא מאוד מורכבת. הטיסה הקצרה ביותר היא בקונקשיין של טורקיש דרך איסטנבול.

למי שטרם צפה בכתבה המצוינת של חדשות ערוץ 2 על מערכת החינוך בקוריאה מוזמן מוזמנים בקישור הזה.

חברות ישראליות בתחום המעוניינות להגיע לקוריאה, להשתתף בתערוכה ובפעילות של הנספחות מתבקשות לפנות לנספח הכלכלי בכתובת yaniv.goldberg@israeltrade.gov.il.

***

הנספחות הכלכלית של משרד הכלכלה והתעשייה בקוריאה (Israel Economic and Trade Office in Korea)  אמונה על הקשרים הכלכליים בין המדינות ופועלת יחד עם השגרירות, מכון הייצוא, רשות החדשנות ושותפים רבים אחרים לסייע לחברות ישראליות ליצור קשרים עסקיים עם חברות קוריאניות, למשוך השקעות קוריאניות לישראל ולפתח את תשתית הסחר עבור היצואנים הישראלים לקוריאה בתחומי הטכנולוגיה, החקלאות ומוצרי הצריכה. כמו כן אנו מקדמים, בסיוע KORIL, קרן המו”פ ישראל-קוריאה, את המו”פ המשותף לסטרטאפים ישראלים וקוריאניים.

אנו מזמינים אתכם גם לעיין בכתבת זרקור מפורטת על פעילות הנספחות כאן, ולפנות אלינו באמצעות הדוא”ל (Korea@israeltrade.gov.il) לכל שאלה ועניין.

צור קשר עם:

יניב גולדברג

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל