משלחת סייבר של חברות ישראליות בעיר הידראבאד, הודו

הנספחות הכלכלית של משרד הכלכלה ותעשייה בבנגלור, הודו, ארגנה אירוע שת"פ בין נציגים של חברות ישראליות בהודו עם חברות הודיות ונציגים הממשל המקומי בתחום הסייבר. האירוע התקיים בעיר הידראבאד, בירת מדינת טלנגאנה. מדינת טלנגאנה נחשבת למובילה באבטחת סייבר עם מאמצים ויוזמות ייעודיים, עם מדיניות , אשכול אבטחה של העיר היידראבאד ומרכז מצוינות לאבטחת סייבר. מנכ"ל מרכז המצוינות לאבטחת סייבר הציג את פעילות המרכז.

נציגיהן של שישה חברות ישראליות הציגו פעילות החברות שלהן בהודו ואת מוצריהן בתחום הסייבר. האירוע התקיים בשת"פ עם את האירוע התקיים בהשתתפות המרכז המצוינות לאבטחת סייבר בעיר, יוזמה משותפת של ממשלת מדינת טלנגאנה ומועצה לביטחון מידע של הודו.

מרכז המצוינות לאבטחת סייבר (CoE) הוא יוזמה משותפת של ממשלת טלנגנה ושל המועצה לאבטחת מידע של הודו (DSCI). DSCI הוא גוף תעשייתי ללא מטרות רווח בנושא הגנת מידע בהודו, שהוקם על ידי NASSCOM® המחויב להפוך את מרחב הסייבר לבטוח, מאובטח ומהימן על ידי ביסוס שיטות עבודה מומלצות, סטנדרטים ויוזמות בתחום אבטחת סייבר ופרטיות. זהו גוף התעשייה המוביל לאבטחת סייבר בהודו.

באירוע השתתפות כ- 44 נציגים של חברות הודיות ובנקים ואנשים בכירים מהממשל מקומי. התקיימו פגישות B2B עם סיום המצגות של החברות. אנו רואים בהשתתפות פיזית של החברות ההודיות וישראליות רצון לחזור לקיים פגישות פיזיות כל עוד ניתן לעשות כך.

צור קשר עם:

יוסף (ג'ואי) אברהם

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל