סינגפור נפתחת למבקרים מישראל! (אחרי שנתיים סגורות)

נתחיל ראשית מהידיעה החשובה- מבקרים מישראל יכולים לטוס לסינגפור ללא צורך בבידוד החל מה-4 למרץ, וזאת לאחר שנתיים שביקורים מישראל הצריכו תקופות בידוד ממושכות או שלא היו אפשריות כלל.

השבוע ממשלת סינגפור יצאה עם הידיעה ובכך למעשה הוסיפה את ישראל לרשימת המדינות שהגעה מהן לא מצריכה בידוד, אשר מוגדרות גם כמדינות שיש להן עם סינגפורVaccinated Travel Lane) VTL). מכיוון שאין טיסה ישירה לסינגפור ההגעה לסינגפור צריכה להיעשות באמצעות טיסה ממדינה שלישית שיש ממנה טיסת VTL ייעודית לסינגפור. ההגעה אינה מסובכת מידי אבל חשוב להכיר את כל התהליכים והטפסים טרם רכישת הכרטיס ולדאוג לכל הפרטים (הבירוקרטיה הסינגפורית ידועה בנוקשותה), לעוד מידע היכנסו לכאן.

ההכרזה על מדינות נוספות שסינגפור נפתחת אליהן היא המשך של מדיניות הפתיחה ההדרגתית של הממשלה הסינגפורית, והיא נעשית בתקופה שבה סינגפור חווה את גל הקורונה הגדול ביותר שחוותה עד כה (כ-20 אלף מקרים ביום כרגע). בשלב זה סינגפור לא הכריזה על צעדים משמעותיים נוספים של הסרת מגבלות של קורונה, אך נראה כי ברגע שגל האומיקרון יעבור את שיאו (ככל הנראה עניין של כמה שבועות) גם צעדים מסוג זה ייכנסו לתוקף.

בשנתיים האחרונות חברות ישראליות רבות התקשו בקידום עסקיהם בסינגפור בגלל המגבלות ולאחר מגעים ממושכים מול הממשלה בנושא אנחנו שמחים מאוד על ההחלטה שהתקבלה לאור חשיבותה לקהילה העסקית בישראל וליצוא הישראלי.

חברות ישראליות המעוניינות בסיוע של הנספחות הכלכלית בסינגפור מוזמנות לפנות אלינו במייל Singapore@israeltrade.gov.il

 

צור קשר עם:

יואב סיידל

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל