מגזר הציוד הרפואי הקוריאני רוצה לשמוע אתכם בתערוכת KIMES 2022

תערוכת KIMES היא אחת התערוכת המובילות בקוריאה לתחום הציוד הרפואי ותתקיים השנה ב”גני התערוכה” COEX בעיר סיאול בין התאריכים 10-13 במרץ.

גם השנה חברנו לחברת הייעוץ הקוריאנית Synex המתמחה בתחום הציוד הרפואי על מנת לאפשר לחב’ ישראליות במה פתוחה (אונליין או אופליין למי שרוצה) להציג את הפתרונות הייחודיים מישראל.

השנה ייבחרו בין 6-10 חברות ישראליות להציג באירוע. הבחירה תיעשה על ידי SYNEX וביחד עם צוות הנספחות הכלכלית ייקבעו גם פגישות עסקיות במידה ויתקבלו בקשות ממבקרי התערוכה או מהלקוחות של חברת הייעוץ, בנוסף על האפשרות להציג בביתן.

  • למעוניינים, יש למלא בהקדם את טופס ההרשמה המצורף ולשלוח עד ליום חמישי הבא 24.2 את הטופס באנגלית בלבד אל צוות הנספחות Jihoon.Song@israeltrade.gov.il ואל כתובת המייל Korea@israeltrade.gov.il.
  • טופס ההרשמה: [Synex] KIMES 2022_Online Korea Medtech Showcase Application
  • יש לציין בשורת הנושא במייל אלינו: application from Israeli company through IETO [KIMES/Synex Application]

***

הנספחות הכלכלית של משרד הכלכלה והתעשייה בקוריאה (Israel Economic and Trade Office in Korea)  אמונה על הקשרים הכלכליים בין המדינות ופועלת יחד עם השגרירות, מכון הייצוא, רשות החדשנות ושותפים רבים אחרים לסייע לחברות ישראליות ליצור קשרים עסקיים עם חברות קוריאניות, למשוך השקעות קוריאניות לישראל ולפתח את תשתית הסחר עבור היצואנים הישראלים לקוריאה בתחומי הטכנולוגיה, החקלאות ומוצרי הצריכה. כמו כן אנו מקדמים, בסיוע KORIL, קרן המו”פ ישראל-קוריאה, את המו”פ המשותף לסטרטאפים ישראלים וקוריאניים.

אנו מזמינים אתכם גם לעיין בכתבת זרקור מפורטת על פעילות הנספחות כאן, ולפנות אלינו באמצעות הדוא”ל (Korea@israeltrade.gov.il) לכל שאלה ועניין.

צור קשר עם:

יניב גולדברג

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל