ההרשמה לתערוכת COMPUTEX TAIPEI 2022 נפתחה!

תערוכת הטכנולוגיה הגדולה באסיה המושכת עשרות אלפי משתתפים ומשתתפות, COMPUTEX TAIPEI, חוזרת לאחר ששנה שעברה לא התקיימה עקב מגבלות הקורונה. גם השנה, התערוכה תמשיך להיות אבן שואבת באקו-סיסטם הטכנולוגי הגלובלי ולהוביל את עתיד התחום.

נושאי התערוכה השנה הם חדשנות במחשוב, IoT, אינטליגנציה מלאכותית, איתנות דיגיטלית והגנה במרחב הסייבר, חדשנות, גיימינג וכן גם טכנולוגיה ירוקה. חברות ישראליות מתחומים אלו, ומתחומי מחשוב נוספים, מוזמנות לפנות לנספחות הכלכלית בטייפה לקבלת מידע נוסף אודות ההשתתפות בתערוכה וסיוע בתיאום פגישות עם גורמים מקומיים ובינלאומיים.

COMPUTEX is Everywhere

השאיפה לאחד את קהילת הטכנולוגיה העולמית הובילה את מארגני ומארגנות התערוכה ליצירת פתרונות יצירתיים לפערי המרחק שנהיו עניין שבשגרה בימינו. לפיכך, התערוכה תתקיים בשני מישורים – פיזי (בתאריכים 24-27/5/2022) ואונליין (24/5-6/6/2022).

למקרה שחברה מעוניינת להציג פיזית בתערוכה אך אינה יכולה להגיע לטאיוואן, ישנה אפשרות להקמת דוכן בעזרת צוות מקומי מטעם TAITRA (התאחדות התעשיינים המקומית אשר מובילה את התערוכה). הצוות המקומי אשר יאייש את הדוכן, יהיה מתואם באופן מלא עם החברה, בקיא בתחומי עשייתה וכמובן, יתקשר בסינית ובאנגלית שוטפת.

black circuit board

בנוסף, במהלך התערוכה תתקיים תערוכת InnoVEX המהווה תת-תערוכה פנימית, המיועדת אך רק לחדשנות ולחברות הזנק!

 על InnoVEX בקצרה

תערוכת InnoVEX נוצרה כדי למקד את תשומת הלב לחברות הזנק ייחודיות, וכן בכדי לאפשר להן למנף את השתתפותן בתערוכה לקידומן בשוק. התערוכה המצומצמת מאפשרת לחברות ההזנק ליצור קשר ישיר עם חברות מובילות דומות, מאיצים, קרנות משקיעים ושותפים גלובליים משמעותיים.

כבכל שנה, החדשנות הישראלית תמשיך לככב ולמשוך את מרבית תשומת הלב. במהדורה הקודמת של Innovex, אף הוקם ביתן ייחודי אך ורק לחברות ישראליות! מוזמנים ומוזמנות לקרוא עוד אודות כך פה.

הנספחות הכלכלית בטייפה ממליצה לחברות ישראליות בתחומים אלו לנצל את ההזדמנות להשתתפות בתערוכה זו, אשר יכולה להביא ערך אמיתי להתקדמות החברה ולחדירתה לשוק האסיאתי ובכלל.

לפרטים נוספים ולהרשמה, מוזמנים ומוזמנות לפנות (באנגלית) לנספחות הכלכלית בטייפה, לקצינת הסחר האמונה על התחום Kai-ting: Kai-ting.Huang@israeltrade.gov.il

לאתר התערוכה, ולאתר InnoVEX.

 

מהרו להירשם, ההרשמה נסגרת ב-1 למרץ!

צור קשר עם:

צליל להב

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל