יין ישראלי משובח מגיע לקוריאה!


כבר עדכנו בעבר על נתוני הייבוא לקוריאה של יין וההזדמנות ששוק היין המקומי מגלם עבור היקבים בישראל. גם אם קוריאה נדמית רחוקה ושונה, יש בה הזדמנויות רבות לקדם את היין הישראלי.

הסכם הסחר בין ישראל לקוריאה – שכולנו תקווה שייכנס לתוקפו במהלך שנת 2022 (על הצד המוקדם) – יביא להפחתת מכסים מיידית על יינות ישראלים ל-0% ויסייע להם להיות תחרותיים בשוק המקומי.

השבוע קיימנו פעילות טעימות יינות ישראלים בקוריאה באופן יוצא דופן לתקופה (קוביד) שאפשרה לנו לזמן קרוב ל-20 יבואנים, סומלייה ומשפיענים בתחום היין בקוריאה לחוות 12 יינות שונים שנשלחו אלינו מ-4 יקבים ישראלים: מאיה, לוטם, טוליפ וטפברברג.

במהלך האירוע היבואנים הקוריאנים קיבלו הרצאה ממומחה היין הישראלי טל-סנדרלנד כהן והוא ניהל את הטעימה של 5 יינות הראשונים ולאחר מכן Dr. Choi המוציא לאור של מגזין Wine Review Korea ניהל את החלק השני של הטעימה, עם עוד 7 יינות.

מצורפות תמונות להתרשמותכם:


***

הנספחות הכלכלית של משרד הכלכלה והתעשייה בקוריאה (Israel Economic and Trade Office in Korea)  אמונה על הקשרים הכלכליים בין המדינות ופועלת יחד עם השגרירות, מכון הייצוא, רשות החדשנות ושותפים רבים אחרים לסייע לחברות ישראליות ליצור קשרים עסקיים עם חברות קוריאניות, למשוך השקעות קוריאניות לישראל ולפתח את תשתית הסחר עבור היצואנים הישראלים לקוריאה בתחומי הטכנולוגיה, החקלאות ומוצרי הצריכה. כמו כן אנו מקדמים, בסיוע KORIL, קרן המו”פ ישראל-קוריאה, את המו”פ המשותף לסטרטאפים ישראלים וקוריאניים.

אנו מזמינים אתכם גם לעיין בכתבת זרקור מפורטת על פעילות הנספחות כאן, ולפנות אלינו באמצעות הדוא”ל (Korea@israeltrade.gov.il) לכל שאלה ועניין.

צור קשר עם:

יניב גולדברג

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל