מענק של עד מיליון דולר לפיילוט טכנולוגי בסינגפור!

פעמיים בשנה קרן המו”פ ישראל-סינגפור מוציאה קול קורא לפרויקטי שת”פ בין חברות ישראליות לגופים סינגפוריים (חברות וגופי מחקר). בשנה האחרונה חלו התפתחויות מצוינות בקרן המו”פ וכעת גם ניתן לקבל מימון לפרויקטי פיילוט עם חברות סינגפוריות ומימון מוגדל בסקטורים נבחרים. קרן המו”פ מופעלת על ידי Enterprise Singapore (גוף ממשלתי בסינגפור שפועל כדי לקדם את העסקים המקומיים בסינגפור) ורשות החדשנות בישראל.

מתוך הבנה של המיקוד הממשלתי והעוצמה הטכנולוגית של ישראל וסינגפור בתחומי ה-Agri-tech, Food-tech & Med-tech, השנה הקרן החליטה לתת מימון גבוה יותר לפרויקטי מו”פ בתחומים הללו, עם מימון של עד 60% מהוצאות הפרויקט ועד 1.5 מיליון דולר.

לגבי פרויקטים של פיתוח בכל תחום אחר, חברות ישראליות יכולות כמו תמיד לקבל מימון של עד מיליון דולר לפרויקט משותף עם חברות וגופי מחקר מסינגפור. המימון הוא עד 50% מהוצאות המו”פ של הפרויקט.

כאמור, לאחרונה גם נפתחה אפשרות לקבל מימון לפרויקטי פיילוט, כלומר, לשלבי מוצר מתקדמים שכוללים בדיקת המוצר באתרי הרצה. לפרויקטים מתאימים יינתן מימון עד 1 מיליון דולר אמריקאי לפרויקט, או מימון של 50% מהוצאות המו”פ המאושרות (הנמוך מביניהם) לפרויקט משותף של עד שנה של פיתוח ופיילוט של מוצר או טכנולוגיה המיועדת למסחור.

בנוסף, עבור פרויקט שמטרתו בחינת היתכנות של מוצר או טכנולוגיה חדשים לשוק עם חברה סינגפורית יכול להתקבל מימון עד 30 אלף דולר או מימון עד 50% מהוצאות הפרויקט המאושרות, ואף גבוה מכך עבור תחומי ה-Agri-tech, Food-tech & Med-tech.

חברות שמעוניינות למצוא חברות וגופים סינגפוריים שמתאימים לביצוע פרויקט פיילוט או שת”פ מו”פ מוזמנות גם לפנות אלינו לנספחות המסחרית בסינגפור לצורך סיוע בכך- singapore@israeltrade.gov.il

לפרטים נוספים על הקול הקורא- https://innovationisrael.org.il/kol-kore/4758

תאריך אחרון להגשה: 24/02/2022

צור קשר עם:

יואב סיידל

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל