משחק הדיונון אאוט. Gstar קוריאה אין. תערוכת גיימינג בקוריאה נובמבר 2021

זהו לא עוד פוסט על משחק הדיונון אבל בהחלט כן על מעצמת משחקי המחשב הדרום קוריאנית.

*בין התאריכים 17-21 בנובמבר תתקיים בקוריאה תערוכת הגיימינג – G-STAR 2021 במסגרתה יתקיימו הרצאות וכן פגישות מתואמות B2B.*

עם מחזור שנתי של 15.6 טרליון וואן קוראני (כ – 13 מיליארד דולר) תעשיית הגיימינג הדרום קוראנית נחשבת לאחד מהבילויים החברתיים האהובים והנפוצים במדינה הטכנולוגית המרשימה הזאת. בעיקר בולטים בקוריאה משחקים קבוצתיים או תחרותיים בהם השחקן משתף פעולה בזמן אמת עם שחקנים נוספים.

יש אף שטוענים כי תעשיית הגיימינג הקוראנית מובילה את התעשייה העולמית במובנים רבים, שכן היא מהווה 6.2 אחוזים מתעשיית הגיימינג העולמית ורבים מהזוכים בתחרויות בינלאומיות הינם קוראנים. בתקופת הקורונה קיבלה תרבות הגיימינג חיזוק גדול בשל מגבלות הריחוק החברתי ונרשמה עלייה משמעותית בצריכה בתחום זה.

קוריאה היא מולדתן של מספר חברות גיימינג מהשורה הראשונה ובהן Krafton, Smilegate, NC Soft ו Nexon.

עד לאחרונה היה קיים בקוריאה חוק שכונה "Shutdown law" או "Cinderella law" במסגרתו נאסר על ילדים מתחת לגיל 16 לשחק במשחקי מחשב לאחר השעה 12 בלילה ועד לשעה 6 בבוקר. חברות שעברו על האיסור וסיפקו שירותים לילדים לאחר שעה זו הסתכנו בקנסות של אלפי דולרים ואינדבדואלים בענישה של  עד שנתיים מאסר(!). אולם השנה החליט הממשל לבטל את החוק נוכח השפעתו הגדולה על התעשייה וביקורת ציבורית רבה על הרלוונטיות שלו, שכן החוק מתייחס רק למשחקי מחשב בעוד חלק לא מבוטל של המשחקים כיום נגישים בטלפון הנייד.

בין התאריכים 17-21 בנובמבר תתקיים בקוריאה תערוכת הגיימינג – G-STAR 2021 במסגרתה יתקיימו הרצאות וכן פגישות מתואמות B2B. התערוכה והכנס פועלים בשני מסלולים מרכזיים שמבינהן מסלול ה B2B הוא הרלוונטי לחברות הישראליות. עלות הכניסה וההרשמה לפלטפורמת ה B2B היא 200 דולר. אנא עדכנו אותנו במידה ונרשמתם.

חברות גיימינג ישראליות – אנו מזמינים אתכן להשתתף בתערוכה!

תוכלו להתרשם כאן מתוכנית ההרצאות.

מהרו להירשם! – ההרשמה לתערוכה באמצעות האתר  פתוחה עד 19 בנובמבר 2021.

בנוסף, חברות סטארט אפ בתחום הגיימינג שמעוניינות לגייס השקעות – מוזמנות לפנות לנספחות באמצעות טופס זה. אנא ציינו בסקטור 'GAMING'.

 

***

הנספחות הכלכלית של משרד הכלכלה והתעשייה בקוריאה (Israel Economic and Trade Office in Korea)  אמונה על הקשרים הכלכליים בין המדינות ופועלת יחד עם השגרירות, מכון הייצוא, רשות החדשנות ושותפים רבים אחרים לסייע לחברות ישראליות ליצור קשרים עסקיים עם חברות קוריאניות, למשוך השקעות קוריאניות לישראל ולפתח את תשתית הסחר עבור היצואנים הישראלים לקוריאה בתחומי הטכנולוגיה, החקלאות ומוצרי הצריכה. כמו כן אנו מקדמים, בסיוע KORIL, קרן המו"פ ישראל-קוריאה, את המו"פ המשותף לסטרטאפים ישראלים וקוריאניים.

אנו מזמינים אתכם גם לעיין בכתבת זרקור מפורטת על פעילות הנספחות כאן, ולפנות אלינו באמצעות הדוא"ל (Korea@israeltrade.gov.il) לכל שאלה ועניין.

צור קשר עם:

יניב גולדברג

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל