מוזמנים לוובינר בנושא עשיית עסקים בפיליפינים – 19/10

יחד עם רשות ההשקעות הפיליפינית (BOI) נקיים בתאריך 19/10 וובינר בנושא Doing Business in Philippines בדגש על הזדמנויות לחברות ישראליות. הוובינר יכלול סקירה כלכלית עדכנית ותכנים בנושא אווירה עסקית ותמריצים לחברות זרות ומשקיעים. כמו כן נקיים פאנלים בהשתתפות נציגי חברות ישראליות הפעילות בפיליפינים.

האירוע הוא בשיתוף עם איגוד לשכות המסחר, לשכת המסחר הישראלית בפיליפינים ולשכת המסחר ישראל-אסיה.

פיליפינים היא מהכלכלות הצומחות והדינמיות ביותר באזור אסיה-פסיפיק ובפרט באזור דרום-מזרח אסיה עם שיעור צמיחה כלכלית ממוצע של 6.4% בשנה במהלך העשור הקודם ובין השנים 2010-2019. זאת, הודות לכח עבודה גדול וצעיר המאופיין בשיעורי אבטלה נמוכים, גידול בשיעורי העיור, צמיחת מעמד ביניים ועלייה ברמת הצריכה הפרטית.

בזכות הצמיחה הכלכלית בשנים האחרונות הפיליפינים בדרך לשינוי סטטוס ממדינה בעלת הכנסה בינונית-נמוכה (Lower-Middle Income) להכנסה בינונית-גבוהה (Upper-Middle Income) על פי הגדרות הבנק העולמי. מנועי הצמיחה הכלכלית בפיליפינים בשנים האחרונות הם תעשיות השירותים העסקיים – בדגש על שירותי מיקור חוץ של תהליכים עסקיים (BPO) ושירותים נוספים כמו נדל”ן, ביטוח ופיננסיים. זאת לצד תעשיית תיירות, שטרם משבר הקורונה הייתה מוקד למשיכת השקעות זרות, ותעשיית חקלאות ועיבוד תוצרת חקלאית ענפה.

לסקירה כלכלית עדכנית לשנת 2020 לחצו כאן 

הפיליפינים, כמו שכנותיה באזור, ספגה פגיעה כלכלית משמעותית ממשבר הקורונה כאשר רשמה צמיחה שלילית של 9.6% בשנת 2020. התחזיות השונות צופות התאוששות מסוימת בשנת 2021 זאת מאחר והמדינה עדיין בעיצומו של משבר הקורונה, וצמיחה משמעותית יותר בשנת 2022 – עד אז צפויה התקדמות משמעותית במבצע החיסונים.

כמו בכל משבר, גם במשבר הקורונה נוצרו הזדמנויות חדשות כאשר אחת מהן היא רפורמת מס החברות, המכונה CREATE Act , שהובילה להפחתה משמעותית ברמת המיסוי על חברות זרות. הרפורמה שנכנסה לתוקף לפני מספר חודשים נועדה למצב את פיליפינים כיעד תחרותי יותר ביחס למדינות האזור ובכך למשוך עוד השקעות ועסקים חדשים למדינה.

אנו מזמינים נציגי חברות ואנשי עסקים ישראלים המתעניינים בעשיית עסקים בפיליפינים להירשם לוובינר באמצעות הקישור מטה. האירוע יתקיים ביום שלישי, 19 באוקטובר בין השעות 9:30-11:30 שעון ישראל בפלטפורמת זום.

לידיעתכם לאחר הוובינר נקיים סדרת מפגשי אחד על אחד עם נציגי רשות ההשקעות הפיליפינית (Board of Investments) שמטרתם לתת מידע וסיוע ממוקד לחברות ישראליות בנושאים כמו הקמת חברה, גיוס כח אדם, רישום מוצר וכו’. משתתפים המעוניינים להירשם למפגשים אלו מתבקשים לסמן זאת בטופס ההרשמה במקום הייעודי.

תכנית מפורטת של האירוע תשלח לנרשמים בהמשך.

*האירוע יתקיים בשפה האנגלית.

להרשמה – לחצו כאן

צור קשר עם:

תומר היווי

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל