תכנית TechEmerge יוצאת בקול קורא לאיתור חברות בעלות טכנולוגיות קירור – הזדמנות לזכות במימון פיילוט בחסות הIFC

הנספחות הכלכלית בניו דלהי שמחה לשתף את הקול הקורא האחרון מבית IFC בהודו: חברות ישראליות בעלות טכנולוגיות הרלוונטיות לקירור לעולמות הלוגיסטיקה –  זוהי ההזדמנות שלכן להגיש מועמדות לקול הקורא בתכנית Tech Emerge הנושאת פרסים.

על החברות להציג פתרונות חסכוניים באנרגיה, במחירים נוחים וכאלו שמביאים בחשבון את אתגרי האקלים בשנים האחרונות.

לחברות שתבחרנה תהיה ההזדמנות לזכות בפיילוט פתרונות TCL ברי קיימא בהודו, בשיתוף עם אחת מחברות ה- TCL הגדולות במדינה, Snowman Logistics. החברה הזוכה תוכל להנות ממימון של עד 500,000 דולר לבחינת פתרונות לאתגרים הבאים: בדיקות שדה לטכנולוגיות חדשות לאחסון קירור, מיזוג חללים לאריזות ומיון, פתרונות קירור ניידים ובין עירוניים לתרופות ומוצרים רגישים לטמפרטורה ועוד.

שימו לב כי ההגשה במקצה הנוכחי הינה עד ה24 לספטמבר 2021.

על החברות המעוניינות להגיש את מועמדותן למלא את טופס הבקשה הכולל את פרטי החברה, הפתרון המוצע וכיצד הוא עשוי להביא ערך בהקשר ההודי.

  • הטכנולוגיות המוצעות יבחנו על ידי פאנל של יועצים חיצוניים המורכב ממומחים טכניים ועסקיים מתחום זה. הערכת הפאנל תשלח לנציג חברת Snowman Logistics לצורך ניתוח נוסף והרכבת רשימת החברות הסופית.
  • מועמדים שיבחרו להיכלל ברשימה קצרה יוזמנו להיפגש עם נציג החברה כדי לדון בפיילוטים פוטנציאליים העתידים להתקיים בהודו. מסגרת הזמן הצפויה לשלב זה הינה עד סוף השנה הנוכחית.

מידע נוסף על התוכנית, ניתן למצוא באתר: https://www.techemerge.org/country/sustainable-cooling-temperature-controlled-logistics-india

לשאלות נוספות על התכנית ניתן לפנות לנספחות הכלכלית בניו דלהי בכתובת האימייל: Delhi@israeltrade.gov.il

צור קשר עם:

נטאשה זנגין

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל