חברות טכנולוגיה וסטארטאפים – הצטרפו אלינו לכנס NASSCOM Tech Innovation Conclave 2021

NASSCOM, איגוד חברות הטכנולוגיה והיי טק המוביל בהודו יקיים את הכנס השנתי שלו: NASSCOM Tech Innovation Conclave 2021 (NTIC) והפעם בדגש על Transcending Business with Disruptive Technologies. כמידי שנה מושך אליו הכנס את מיטב החברות ומובילי הטרנדים בקהילת הטכנולוגיה המקומית והבינ”ל מה שמהווה הזדמנות נהדרת לחברות טכנולוגיה ישראליות וסטארטאפים לקחת חלק בכנס באופן וירטואלי ולייצר הזדמנויות חשיפה לשוק המקומי ונטרווקינג עם שאר המשתתפים.

הכנס יתמקד השנה בטכנולוגיות AI/ML, ביג דאטא, ענן, DevOps, תהליכי אוטומציה וסייבר כאשר ראוי שלכל אלו יהיו אפליקציות לעולמות האדטק, פינטק, ריטייל-טק ואיקומרס, אוטומוטיב, הנדסת מוצר ו IoT. פרופיל המשתתפים, אשר צפוי לעמוד על כ5000+, הינו מקהילת הטכנולוגיה עם בעלי תפקידים מגוונים כמו: CIO, CTO, CDO, CEO, CPO, Head R&D, Solution Architect,  מנהלי פרוייקטים, צוותי פיתוח ועוד.

אומנם השנה יתקיים הכנס במהלך חגי תשרי, בין ה7-8 לספטמבר, אך עם זאת לאור חשיבותו ויוקרתו אנו בנספחות הכלכלית בדלהי מזמינים את החברות הישראליות לעשות מאמץ ולהתחבר לאירוע וירטואלית.

פרטים נוספים על מה צפוי בכנס ניתן למצוא בלינק הבא: /https://nasscom.in/ntic

אנו מזמינים את החברות הישראליות שמעוניינות להשתתף ליצור קשר עם הנספחות הכלכלית בדלהי  במייל: Delhi@israeltrade.gov.il ואנו נדאג להרשמתכם הישירה עם מארגני האירוע ללא תשלום.

 

 

צור קשר עם:

נטאשה זנגין

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל