חברות פינטק, האירוע הזה הוא בשבילכן!

אירוע הפינטק הגדול של הודו, ה Global Fintech Festival, יתקיים בחודש הבא וזאת הזדמנות מצויינת לבחון את אחד מן השווקים הגדולים בעולם.

מדובר באירוע יחיד מסוגו, אשר כיאה למצב יתקיים כולו באופן וירטואלי, ומכוון מן הרגע הראשון לשוק הבינלאומי. תחום התשלומים הדיגיטליים בהודו הוא הגדול בעולם כיום. אליו מתווספים בהדרגה שירותי ביטוח מקוונים, בנקאות דיגיטלית, Digital Lending, ושירותי מימון ופיננסיים נוספים שהולכים ומאמצים יותר ויותר טכנולוגיות מתקדמות. המוסדות הפינניסים שנסמכו במשך שנים על העסקת כוח אדם רב מאוד, מבינים שכדי להכיל את כמות הלקוחות האדירה, שגדלה כל הזמן, וכדי להישאר רלוונטיים בשוק שהולך ונעשה תחרותי מיום ליום, הם חייבים “לקפוץ קדימה”. על אף שיש סטרט אפים הודיים ויוזמה ותחכום מקומיים, עם ניחוח גראם מסאללה, מובן מאילו שיש להודו מה ללמוד מחברות זרות.

חברות וארגונים מסרי לנקה, אוסרטליה, פרו, דובאי, שוויץ, דרום קוריאה ויפן הן חלק מ 125 המדינות שייקחו חלק באירוע. בין הדוברים ניתן למצוא את מנהלת בכירה ממאסטר-כארד ומרצים מ Duke Universty ומננהלי בנקים דיגטליים. ואלו רק האורחים הזרים. באירוע ישתתפו מנהלי התעשייה מן החשובים בהודו. דוגמא טובה מאוד היא חברת RazorPay. תחום ההתמחות הוא תשלומים דיגטליים, שירותי סליקה וכו’, החברה שהוקמה ב 2014, הפכה ל Unicorn כבר באוקטובר האחרון, מוערכת היום ביותר מ 3 מיליארד דולר, אשר לוקחת חלק פעיל ב GFF השנה. לצד חברות טכנולוגיה גם נציגי ממשל ישתלבו באירוע שמופק על ידי איגודי הסחר הגדולים בהודו.

ההרשמה ל GFF כבר נפתחה! זאת הזדמנות מעולה לכל חברה מהתחום אשר רוצה לפתח רשת קשרים -כ 35,000 משתתפים, ללמוד על התעשייה – למעלה מ 200 שעות תוכן שיעניקו יותרמ מ 250 דוברים או פשוט לזכות ולהיות אחת מ 100 החברות אשר יקימו ביתן (וירטואלי) בתערוכה השנה!  אז מה עושים? מדברים איתנו!

 

 

גם אתן/ם רוצים/ות לפרוץ ולהצליח בבירה העסקית של הכלכלה הגדלה בעולם? מעונינים למצוא לקוחות בשוק ההודי הענק? יש לכם מוצר שאתן חושבות שיכול לעבוד בתת היבשת ההודית? דברו איתנו!

אתם ואתן מוזמנים/ות לפנות אלינו, צוות הנספות המסחרית במומבאי, ונשמח לעזור לכם/ן לבחון את אינסוף האפשרויות שנמצאות בהודו, ולזהות את הזדמנויות עסקיות מעולות!

חברות המעוניינות לנצל את ההזדמנות מוזמנות לפנות אלינו כאן.

 

אתם מוזמנים להמשיך ולעקוב בבלוג זה ובדף ה LinkedIn  של הנספחות לעדכונים שוטפים.

 

 

צור קשר עם:

שגיא איצ'ר

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל