מימון לפרויקט פיתוח או פיילוט בסינגפור

אלה הימים האחרונים להגיש מועמדות לקול הקורא של קרן המו”פ ישראל סינגפור (SIIRD), אז אם יש לכם פרויקט בקנה כדאי להזדרז.

מתוך הבנה של המיקוד הממשלתי והעוצמה הטכנולוגית של ישראל וסינגפור בתחומי ה-Agri-tech, Food-tech & Med-tech, השנה הקרן החליטה לתת מימון גבוה יותר לפרויקטים בתחומים הללו, עם מימון של עד 60% מהוצאות הפרויקט ועד 1.5 מיליון דולר.

לגבי פרויקטים של פיתוח בכל תחום אחר, חברות ישראליות יכולות כמו תמיד לקבל מימון של עד מיליון דולר לפרויקט משותף עם חברות וגופי מחקר מסינגפור. המימון הוא עד 50% מהוצאות המו”פ של הפרויקט.

בנוסף, עבור פרויקט שמטרתו בחינת היתכנות של מוצר או טכנולוגיה חדשים לשוק עם חברה סינגפורית יכול להתקבל מימון עד 30 אלף דולר או מימון עד 50% מהוצאות הפרויקט המאושרות, ואף גבוה מכך עבור תחומי ה-Agri-tech, Food-tech & Med-tech.

לאחרונה גם נפתחה אפשרות לקבל מימון לפרויקטי פיילוט, כלומר, לשלבי מוצר מתקדמים שכוללים בדיקת המוצר באתרי הרצה. לפרויקטים מתאימים יינתן מימון עד 1 מיליון דולר אמריקאי לפרויקט, או מימון של 50% מהוצאות המו”פ המאושרות (הנמוך מביניהם) לפרויקט משותף של עד שנה של פיתוח ופיילוט של מוצר או טכנולוגיה המיועדת למסחור.

חברות שמעוניינות למצוא חברות וגופים סינגפוריים שמתאימים לביצוע POC או שת”פ אחר מוזמנות גם לפנות אלינו לנספחות המסחרית בסינגפור לצורך סיוע בכך.

לפרטים נוספים על הקול הקורא- https://innovationisrael.org.il/kol-kore/5499

פנו אלינו לנספחות- singapore@israeltrade.gov.il

 

צור קשר עם:

יואב סיידל

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל