פיליפינים: הזמנה לפורום עסקי בתחום טכנולוגיות חקלאיות – 16 ביוני

בתאריך 16 ביוני נקיים אירוע דגל של הנספחות בתחום החקלאות – PH-ISRAEL AGRO TECH BUSINESS FORUM, בשיתוף עם ענף אגרוטנולוגיה במכון היצוא.

האירוע יתקיים במתכונת אונליין ויכלול פורום עסקי בהשתתפות גורמים בכירים בצד הפיליפיני וכן פגישות עסקיות מתואמות מראש עם מפיצים, ושותפים פוטנציאליים מהפיליפינים.

תחום החקלאות הוא מתחומי הליבה בעשייה של הנספחות הכלכלית החדשה במנילה, זאת לאור האתגרים והפוטנציאל הרב בצד הפיליפיני וכן לאור היתרון והניסיון המוכח של החברות הישראליות. כחלק מתכנית העבודה של הנספחות בענף קיימנו לאחרונה סמינר ליצואנים ישראלים, במהלכו הוצגו סקירות על ענף החקלאות בפיליפינים בדגש על התפתחויות אחרונות והזדמנויות עיסקיות.

בהמשך ישיר לכך נקיים בחודש יוני פורום עסקי בשיתוף עם לשכת המסחר הלאומית של הפיליפינים PCCI, איגוד העסקים הגדול ביותר בפיליפינים המאגד בתוכו גם חברות וגופים משמעותיים בתחום החקלאות.

בפורום ישתתפו גורמים בכירים בצד הפיליפיני ביניהם נשיא איגוד PCCI, נציגי משרד החקלאות וגופים ממשלתיים המקושרים לענף החקלאות. כמו כן ישתתפו נציגי הסקטור הפרטי ביניהן חברות משמעותיות בתחום האגרי-ביזנס אשר יקחו חלק בפגישות העסקיות.

המיקוד יהיה על פתרונות וטכנולוגיות בתחומי השקיה, טיפול בבעלי חיים, רפתות וייצור חלב, גידולי בננות וכן פתרונות בתחום החקלאות הימית.

הפורום יתקיים בתאריך 16/06 בשעות הבוקר שעון ישראל במתכונת אונליין.

אנו מזמינים חברות ישראליות בתחום האגרו-טכנולוגיה להרשם בהקדם ולא יאוחר מהתאריך 03/06 באמצעות טופס ההרשמה מטה.

פרטים מלאים כולל תכנית הפורום תמסר לנרשמים בהמשך.

להרשמה ומידע נוסף לחצו כאן 

 

 

 

צור קשר עם:

תומר היווי

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל