סטארטאפים ישראלים שמחפשים השקעה ושת”פ מקוריאה – Next Rise 2021 פתוחה להרשמה!

במסגרת שת”פ הנספחות הכלכלית עם בנק Korea Development Bank והמארגנים של כנס ההשקעות והסאטרטאפים החשוב בקוריאה, Next Rise 2021, שייערך ב 28-29 ליוני, אנחנו מתכבדים להזמין סטארטאפים ישראלים המחפשים השקעות ושיתופי פעולה אסטרטגיים עם קונגלומרטים ומשקיעים קוריאניים, להירשם (די בקלות) לאתר התערוכה למפגש עם משקיעים ושותפים אסטרטגיים גדולים מקוריאה.

כתובת האתר הכללית של האירוע כאן.

טופס ההרשמה מצורף בלינק כאן.

ניתן להתרשם בעמוד כאן מרשימת המשקיעים והשותפים הקוריאנים הפוטנציאליים שישתתפו בכנס. לרובם ישנם ביתנים בכנס ואנחנו כנספחות הכלכלית נהיה שם ונייצג אתכם פיזית בשטח.

ההרשמה תאפשר לסטארטאפים המעוניינים בכך להגיש את המצגת למשקיעים שלהם דרך המארגנים למספר רב של משקיעים ושותפים אסטרטגיים גדולים בקוריאה, שהם אלה שיבחרו האם ירצו לקיים פגישת אונליין עם החברות הישראליות במהלך ימי הכנס או לאחריו. הכנס מאפשר פלטפורמת B2B מקוונת שתאפשר את המפגשים הללו, כאמור לפי בחירתם ושיקול דעתם של המשקיעים והתאגידים הקוריאניים שיקבלו את החומרים של החברות הישראליות.

בשל לוח הזמנים הצפוף של המארגנים, יתאפשר לחברות ישראליות להירשם ולהגיש את החומרים לכל המאוחר עד ליום ראשון הקרוב 30 במאי בשעה 23:59 בלילה שעון ישראל. לאחר מכן, כלל החומרים ייאספו וישלחו למשקיעים וחברות קוריאניות שישתתפו באירוע, לעיונם ובחירתם. 

לכל מי שמחפש השקעות או שותפיות בקוריאה, בעיקר בתחומי ה-IT,  Deep Tech ובריאות, קלינטק, פודטק, רכבים חשמליים, פינטק – אני מאוד ממליץ להקדיש כמה דקות למילוי הטופס ושליחת החומרים, מה שייאפשר גם לנו לייצג אתכם במהלך ימי התערוכה, במסגרת הביתן הישראלי שיוקם וכמו כן אירוע הצד בנושא טכנולוגיות ישראליות שנקיים, לצד הכנס.

טופס ההרשמה מצורף בלינק כאן

כחלק ממילוי הטופס תתבקשו לבחור עד 3 תעשיות שאליהן החברה שלכם משתייכת. עליכם לעשות זאת בהלימה ככל האפשר לחומרים שתגישו. כמו כן חובה להוסיף מצגת כללית על החברה ומצגת למשקיעים. אלה החומרים והפרטים שיישלחו ישירות למשקיעים ושותפים.

נבקש שבמידה ותמלאו את הטופס ותבקשו להשתתף בתחרות או לכל שאלה – אנא עדכנו אותנו בכתובת המייל Korea@Israeltrade.gov.il.

מחכים לכם ב Next Rise 2021.

***

הנספחות הכלכלית של משרד הכלכלה והתעשייה בקוריאה (Israel Economic and Trade Office in Korea)  אמונה על הקשרים הכלכליים בין המדינות ופועלת יחד עם השגרירות, מכון הייצוא, רשות החדשנות ושותפים רבים אחרים לסייע לחברות ישראליות ליצור קשרים עסקיים עם חברות קוריאניות, למשוך השקעות קוריאניות לישראל ולפתח את תשתית הסחר עבור היצואנים הישראלים לקוריאה בתחומי הטכנולוגיה, החקלאות ומוצרי הצריכה. כמו כן אנו מקדמים, בסיוע KORIL, קרן המו”פ ישראל-קוריאה, את המו”פ המשותף לסטרטאפים ישראלים וקוריאניים.

אנו מזמינים אתכם גם לעיין בכתבת זרקור מפורטת על פעילות הנספחות כאן, ולפנות אלינו באמצעות הדוא”ל (Korea@israeltrade.gov.il) לכל שאלה ועניין.

צור קשר עם:

יניב גולדברג

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל