סיכום Med in Israel

בשבוע שעבר ננעלה בישראל תערוכת Med in Israel לשנת 2021 והנספחות הכלכלית בטייפה מתפנה לסכם עוד אירוע מוצלח!

התערוכה, הנחשבת לגדולה והמובילה בישראל לתחום המכשור והמחשוב הרפואי, התקיימה בשיתוף משרד הבריאות, משרד הכלכלה והתעשייה, משרד החוץ ומכון היצוא הישראלי ובהשתתפות עשרות חברות ישראליות אשר קיימו למעלה מ-1500 פגישות פנים-אל-פנים ווירטואליות עם למעלה מ-4000 מבקרים עסקיים מרחבי העולם.

שוק המכשור והמחשוב הרפואי בטאיוואן

מערכת הבריאות הטאיוואנית היא מהמתקדמות בעולם, כפי שהוכח זה עתה במסגרת משבר הקורונה העולמי. בתי החולים בטאיוואן מצויידים במיטב המכשור הרפואי המתקדם בעולם וכל אזרח נהנה מנגישות חסרת תקדים לאמצעים, שיטות וטכנולוגיות רפואיות המתקדמות ביותר. רק כדי לסבר את האוזן לקורא הישראלי הממוצע, 24 מיליון התושבים בטאיוואן מתחלקים בלמעלה מ-200 מכשירי MRI כאשר בישראל זמינים פחות מ-50 מכשירים כיום…
לצד מערכת בריאות מתקדמת, טאיוואן נהנית גם מיכולת טכנולוגית מפותחת של יצרניות מחשוב ומכשור אלקטרוני מהמתקדמות בעולם. לאחרונה, חברות כגון Quanta, BenQ, Foxconn ועוד מרחיבות את פעילותן כדי לכלול גם ייצור מכשור רפואי מתקדם.

 

פעילות הנספחות בתערוכה

הנספחות מיקדה את מאמציה בעיקר במפיצים מקומיים ואינטגרטורים של מערכות מתוך הבנה שבתי החולים הגדולים במדינה ממעטים לרכוש ישירות מחברות ישראליות ויש צורך “לעבור” דרך שותף מקומי. לשמחתנו, הצלחנו לגייס כ-100 מבקרים שונים בתערוכה מטאיוואן מכ-70 חברות שונות אשר קיימו למעלה מ-50 פגישות עסקיות עם חברות ישראליות המציגות בתערוכה, ועוד היד נטויה. בימים ובשבועות הקרובים, נמשיך לתאם פגישות B2B מקוונות באמצעות הזום עבור אנשי הקשר המקומיים שלנו עם חברות וטכנולוגיות שונות מישראל במטרה לשלב אותם בתעשיית הבריאות הטאיוואנית המפותחת.

 

חברות ישראליות מתחומים אלו המעוניינות בקיום פגישות עם שותפים טאיוואניים מוזמנות לפנות לנספחות הכלכלית בטייפה.

צור קשר עם:

צליל להב

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל