תערוכת MEDinIsrael – התאילנדים הגיעו בהמוניהם

תערוכת MEDinIsrael הסתיימה השבוע בהצלחה גדולה עם מעל 1,000 פגישות B2B בין החברות הישראליות לאנשי הקשר של הנספחויות הכלכליות ברחבי העולם. נראה כי זוהי דוגמה נוספת לחוזקם של הסטרטאפים  הישראלים בתחום המדיקל והרפואה הדיגיטלית ולפוטנציאל הגדול של סקטור זה בצמיחה של האקו-סיסטם הישראלי.

יחד עם זאת, שמחנו מאוד לראות את החברות התאילנדיות, בתי חולים, קליניקות, מפיצים ושותפים שונים, משתתפים בתערוכה בכמות שלא נראתה בעבר. סך הכל השתתפו בתערוכה מעל ל-100 משתתפים שקבעו כ-100 פגישות עסקיות עם החברות הישראליות. הנספחות הכלכלית השתתפה במירב הפגישות וניתן לראות פוטנציאל משמעותי לשיתופי פעולה בעתיד הקרוב לעין.

העניין ההולך וגובר של השוק התאילנדי לטכנולוגיות מדיקל ישראליות אינו חדש לנו ואנו עובדים נהנים לראות חיבורים מעניינים ושיתופי פעולה פורים בין המדינות במגוון תחומים, החל מטכנולוגיות רפואה מרחוק ישראליות שפועלות בשוק התאילנדי, דרך אפליקציות לניטור מדדים ועד למכשור רפואי במטפל במגוון סוגי סרטן ובפרקינסון. שוק שירותי הרפואה בתאילנד צומח מדי שנה במספר דו ספרתי של אחוזים ושמר על צמיחה חיובית גם בתקופת הקורונה (למרות היעדר 3 מיליון תיירי רפואה שפוקדים את תאילנד מדי שנה לפני פרוץ המגיפה).

הנספחות הכלכלית ממשיכה לקדם ולחבר חברות ישראליות לאנשים הנכונים בחברות הנכונות בתאילנד, על מנת לייצר ערך לטכנולוגיות ישראליות המוצאות עניין עסקי באזורינו. אנו מעודדים אתכם לפנות אלינו וקבל סיוע מהנספחות הכלכלית בכל זמן.

צור קשר עם:

דגן אלוני

אהבתם? שתפו

שיתוף ב facebook
שתפו בפייסבוק
שיתוף ב twitter
שתפו בטוויטר
שיתוף ב linkedin
שתפו בלינקדאין
שיתוף ב email
שתפו במייל