קחו יוזמה ובואו לסמינר ההשקעות שלנו קרן ההון סיכון הקוריאנית Yozma Group Korea

* שימו לב – האירוע נדחה בשבוע ל 29 באפריל – ההרשמה פתוחה*

בשבוע הבא, ביום חמישי 29 באפריל בשעה 11 בבוקר שעון ישראל נארח בנספחות הכלכלית בקוריאה הדרומית את קרן ההון סיכון הקוריאנית Yozma Group Korea שלה גם חברת אם בישראל.

יוזמה היא קבוצת השקעות המתמקדת ביחסי ישראל-קוריאה ולה קשרים ענפים במגזר העסקי והממשלתי בקוריאה. בין משקיעיה ניתן למצוא קונגלומרטים קוריאנים גדולים וכן שורה ארוכה של חברות תעשייתיות מסדר גודל “בינוני” שמחפשות לא רק הזדמנויות השקעה אלא גם קשרים אסטרטגיים לטכנולוגיה חדשנית מישראל ומנועי צמיחה לתעשיה מסורתית.

יוזמה פועלת בעיקר בענפי הביו, מדיקל, IT, ייצור מתקדם אך למעשה כל ענף שבו טכנולוגיה ישראלית חדשנית עשוי להוות הזדמנות השקעה מעניינת לשותפיה בקוריאה.

צוות המנהלים הקוריאנים של יוזמה, ביחד עם שותף קוריאני לדוגמה ומנכ”ל של חברת סטראטפ ישראלית שגייסה כספים באמצעותה יציגו את האסטרטגיה והניסיון שלהם מהשוק הקוריאני במטרה לעודד חברות ישראליות נוספות להסתכל על ההזדמנויות הפיננסייות (גיוס השקעות) והאסטרטגיות (מציאת שותפים עסקיים ויכולות ייצור) בקוריאה.

במסגרת המפגש וכחלק מטופס הרישום לאירוע שמצורף כאן:

Apr. 29 – Yozma-IETO Investment event – FTA

לינק ישיר לרישום.

 

 

יהיה ניתן לבקש פגישות עם מנהלי הקרן. אישור הפגישה מותנה בשיקול דעת יוזמה בלבד כיוון שמספר הסלוטים מוגבל.

האירוע מיועד לקהל ישראלי בלבד וייערך בחלקו בשפה האנגלית ובחלקו בעברית.

 

 

***

הנספחות הכלכלית של משרד הכלכלה והתעשייה בקוריאה (Israel Economic and Trade Office in Korea)  אמונה על הקשרים הכלכליים בין המדינות ופועלת יחד עם השגרירות, מכון הייצוא, רשות החדשנות ושותפים רבים אחרים לסייע לחברות ישראליות ליצור קשרים עסקיים עם חברות קוריאניות, למשוך השקעות קוריאניות לישראל ולפתח את תשתית הסחר עבור היצואנים הישראלים לקוריאה בתחומי הטכנולוגיה, החקלאות ומוצרי הצריכה. כמו כן אנו מקדמים, בסיוע KORIL, קרן המו”פ ישראל-קוריאה, את המו”פ המשותף לסטרטאפים ישראלים וקוריאניים.

אנו מזמינים אתכם גם לעיין בכתבת זרקור מפורטת על פעילות הנספחות כאן, ולפנות אלינו באמצעות הדוא”ל (Korea@israeltrade.gov.il) לכל שאלה ועניין.

צור קשר עם:

יניב גולדברג

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל