קול קוריאה – LG Electronics נותנת לכם הזדמנות!

חברת LGE הקוריאנית אמנם הפסיקה על פי הודעתה לייצר מכשירים סלולאריים אך בתחום המסכים והמוצרים האלקטרוניים לבית היא עושה חייל ולוטשת עיניים לעוד תחומים ושואפת לאתר  טכנולוגיות מתקדמות וחדשניות בתחומי הליבה של החברה.

במסגרת שת”פ הנספחות עם החברה הקוריאנית נתבקשנו להרחיב תפוצה לקהל הישראלי לקול קורא שהוציאה החברה לאחרונה לאיתור הזדמנויות טכנולגיות.

במסגרת הקול קורא יתאפשר לחברות ישראליות כמו גם זרות אחרות להגיש מועמדות להשתתף בdemo day ייעודי עם מנהלי הקבוצה.

ראו המסמך המצורף כאן. LGE – call for proposals

את המועמדות יש להגיש עד לתאריך 23 באפריל (ר’ במסמך המצורף) באמצעות הלינקדאין ישירות לגב’ Sun-Soon Yang מטעם LGE. עליכם לשלוח DECK בלבד של הפתרון שלכם וכמה מילות הסבר קצרות לגבי הפתרון המוצע ומדוע אתם סבורים שהוא עונה על הצרכים של LGE.

אתם מתבקשים בנוסף לכתב את הנספח הכלכלי Yaniv Goldberg להגשה באמצעות הלינקדאין (על ידי יצירת קבוצת צ’ט עם הגב’ YANG). זה לא חובה אך מומלץ.

יכולים גם לשלוח ישירות במייל yaniv.goldberg@israeltrade.gov.il

יודגש כי התהליך כולו, הגשת המועמדות, תנאי סודיות, קבלת המועמדות וההשתתפות בתהליך הצגת הפרויקטים נתון כולו לשיקול דעת קבוצת LG, מנוהל על ידה, ועצם קבלת המועמדות כמו גם קבלת פידבק כלשהו הוא באחריות LG בלבד. הנספחות תנסה לסייע ככל הניתן בתהליך.

בברכה ובהצלחה.

 

***

הנספחות הכלכלית של משרד הכלכלה והתעשייה בקוריאה (Israel Economic and Trade Office in Korea)  אמונה על הקשרים הכלכליים בין המדינות ופועלת יחד עם השגרירות, מכון הייצוא, רשות החדשנות ושותפים רבים אחרים לסייע לחברות ישראליות ליצור קשרים עסקיים עם חברות קוריאניות, למשוך השקעות קוריאניות לישראל ולפתח את תשתית הסחר עבור היצואנים הישראלים לקוריאה בתחומי הטכנולוגיה, החקלאות ומוצרי הצריכה. כמו כן אנו מקדמים, בסיוע KORIL, קרן המו”פ ישראל-קוריאה, את המו”פ המשותף לסטרטאפים ישראלים וקוריאניים.

אנו מזמינים אתכם גם לעיין בכתבת זרקור מפורטת על פעילות הנספחות כאן, ולפנות אלינו באמצעות הדוא”ל (Korea@israeltrade.gov.il) לכל שאלה ועניין.

 

צור קשר עם:

יניב גולדברג

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל