אקסלרטורים ישראלים בתחומי הביו והטכנולוגיות הביטחוניות – ממשלת קוריאה מחפשת אתכם!

הפוסט נכתב בסיוע חגית גלוסקא, עובדת הנספחות הכלכלית

ממשלת קוריאה באמצעות הסוכנות הממשלתית KISED מחפשת אקסלרטורים ישראליים שילוו סטארטאפים קוראנים ויהיו עבורם חממה להתפתחות, למידה והצלחה בשוק הגלובלי. במסגרת זו פורסם מכרז ממשלתי המיועד לארבע מדינות בלבד – ארה”ב, צרפת, הודו וישראל מהן מבקשים הקוראנים לקבל ייעוץ והדרכה לסטארטאפים קוריאניים להקמת וניהול סטאראפים, גיוס הון וכניסה לשוק הגלובלי.

אקסלרטור שיבחר להשתתף בתוכנית זו יצטרך להעריך ולבחור סטארטאפים קוראנים שישתתפו בתוכנית הדרכה וליווי שיבנה עבורם. תוכנית ההדרכה תכלול תוכנית מקדימה לעד 20 סטארטאפים קוראנים למשך שבועיים, לאחריה יבחרו מתוכם עד 6  סטארטאפים לתוכנית המשך.

כלל המידע המפורט מטה הוא באחריות החברות הניגשות למכרז ואינו תחליף לקריאה מעמיקה של מסמכי המכרז המופיעים מטה ועמידה בתנאים וההנחיות הרלוונטיות.

קישור לתמצית ההודעה של KISED על המכרז.

מי יכול להגיש מועמדות?

  1. אקסלרטורים בתחום ביו/מדיקל ותעשיות ביטחוניות.
  2. גופים עם רשת קשרים עסקית של לפחות 10 מומחים ומנטורים שמתמחים בתעשיות הספציפיות שצוינו.
  3. לפחות 3 שנות ניסיון במנטורינג לסטרטאפים, ייעוץ או קידום עסקי או בתחום ההשקעות.
  4. נדרש רקע בהשקעה או קידום של לפחות 5 סטרטאפים מחוץ למדינה.
  5. יש באפשרות המועמד לספק מקום מפגש לתוכנית – משרדים, חדרי פגישות וחדרי סמינר שיכולים להכין בין 10 ל 20 אנשים (ככל שהקורונה תימשך, סביר להניח כי התוכנית תתקיים בפורמט אונליין, אך עדיין מדובר בדרישת סף).

 

מה מצופה מהאקסלרטור:

  1. להעריך ולבחור סטארטאפים אותם ילווה.
  2. הפעלה של קדם תוכנית למשך שבועיים.
  3. סדנא לקביעת מדדי הביצוע של אותם סטארטאפים אותם ילוו, כולל ביקור בדרום קוריאה במסגרת זו.
  4. הפעלה של תוכנית ליווי בת 8 שבועות בישראל.
  5. דיווח על תוצאות התוכנית.

 

מתי?

תאריך הגשה אחרון למכרז – 17 במרץ 2021

התוכנית תפעל בין 1 במאי 2021 ועד ל 30 בנובמבר 2021 בהתאם ללחות הזמנים המופרטים במסמך המצ”ב.

 

מה יוצא לכם מזה?

במסגרת הגשת המועמדות נדרשים המועמדים לתת הערכה ופירוט תקציב של עלויות התוכנית והרשות בקוריאה תקבע את התמורה הראויה שלא תעלה על 186,000,000 KRW 1,100)  KRW הם כ-1 דולר נכון להיום).

אז קדימה – רוצים ללמד את הקוראנים איך לעשות סטארטאפ איכותי? נותרו ימים ספורים למכרז!

על מנת להגיש מועמדות עליכם לקרוא בעיון את ההנחיות בקבצים המצורפים מטה ולוודא כי הינכם עונים על תנאי הסף באופן מלא ושאכן פעילותכם רלוונטית לעניין.

הנחיות להגשת מועמדות (אנגלית)

אקסל הצעת תקציב

טופס הגשת מועמדות

בשל לוח הזמנים הצפוף מוזמנים לפנות ישירות לכתובת sjlee@kised.or.kr (Ms. Lee). אנא כתבו אותנו (Korea@israeltrade.gov.il) בכל התכתבות עם הארגון ואנחנו נשתדל לסייע.

אם ישנן שאלות נוספות מוזמנים לפנות אלינו לכתובת המייל של משרדנו המופיעה מטה.

***

הנספחות הכלכלית של משרד הכלכלה והתעשייה בקוריאה (Israel Economic and Trade Office in Korea)  אמונה על הקשרים הכלכליים בין המדינות ופועלת יחד עם השגרירות, מכון הייצוא, רשות החדשנות ושותפים רבים אחרים לסייע לחברות ישראליות ליצור קשרים עסקיים עם חברות קוריאניות, למשוך השקעות קוריאניות לישראל ולפתח את תשתית הסחר עבור היצואנים הישראלים לקוריאה בתחומי הטכנולוגיה, החקלאות ומוצרי הצריכה. כמו כן אנו מקדמים, בסיוע KORIL, קרן המו”פ ישראל-קוריאה, את המו”פ המשותף לסטרטאפים ישראלים וקוריאניים.

אנו מזמינים אתכם גם לעיין בכתבת זרקור מפורטת על פעילות הנספחות כאן, ולפנות אלינו באמצעות הדוא”ל (Korea@israeltrade.gov.il) לכל שאלה ועניין.

צור קשר עם:

יניב גולדברג

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל