ברוכה הבאה 2021 – הצצה למה שקרה כאן בינואר

“שנה חדשה, התחלות חדשות”! אחרי שנה מאתגרת בעולם כולו, ובהודו בפרט, הנספחות הכלכלית של ישראל במומבאי מסתכלת קדימה על שנת 2021 עם הרבה אופטימיות ופעילות לעידוד הפעילות העסקית בין ישראלי להודים.

החלטנו לפתוח את השנה עם מגוון של אירועים בסקטורים השונים, לפניכם סקירה קצרה:

אירוע מים עם קרן WRG 2030 – חברת Fluence הישראלית פתחה את האירוע של הקרן, אשר פועל תחת הבנק העולמי, לתחום הטיפול במים, יחד עם בעלי עניין מן התעשייה והממשל במדינת מהרשטרה.

מפגשים עם בתי החולים המובילים של מומבאי:

בית החולים  Kokilaben Dhirubhai Ambani Hospitalבית החולים של תאגיד Reliance קיים אירוע ממוקד עם חברות ישראליות המתחמות בתחם האונקולגיה אשר הציגו פתרונות חשדניים עם סיכון מינימלי למטופל להתמודדות עם גידולי סרטן

בית החולים Hirnandani –  בית החולים של Hirnandani Group, פגש חברות ישראליות בתחום ניהול ידע על מטופלים בבתי חולי באמצעות AI וטכנולוגיות נוספות.

סייבר ל SBI – הבנק הממשלתי הגדול בהודו זכה למפגש עם חברות סייבר ישראליות מובילות, וקיבל מענה לאתגרי ה Online data management וגם הצצה לעבודה מאובטחת ב Cloud.

אגירת אנרגיה מתקדמת IESA – יותר מ 70 נציגי תעשייה קיבלו סקירה על ניהול משק האנרגיה בישראל מהמדען הראשי במשרד האנרגיה, ד”ר יעל בראשי-הרמן, ונחשפו לפתרונות אגירת אנרגיה ישראלים מידי 6 חברות חדשניות.

Insuretech עם ICICI Lombard – אירוע ראשון מסוגו עם זרוע החדשנו תשל חברת הביטוח לתחום ה Anti fraud / Fraud detection בו פגשו נציגי החברה, הממליצים על פתרונות פוטנציאלים לכל קבוצות התאגיד, חברות עם מוצרים מתקדמים תוצרת ישראל.

Data Protection Day  – ה 28 בינואר הוא ‘יום שמירת הפרטיות הבינלאומי’, אשר נועד להגברת המודעות לחשיבות על שמירת הפרטיות בעידן הדיגטלי בו אנו חיים. ארגון Infosec הזמין את הנספחות הכלכלית להשתתף באירוע יעודי ומיוחד בו הוצגה הזווית הישראלית והתרומה של תעשיית הסייבר הישראלית להתמודדות עם הסוגיה.

וזה רק עד סוף ינואר…

גם אתן/ם רוצים/ות לפרוץ ולהצליח בבירה העסקית של הכלכלה הגדלה בעולם? מעונינים למצוא לקוחות בשוק ההודי הענק? יש לכם מוצר שאתן חושבות שיכול לעבוד בתת היבשת ההודית? דברו איתנו!

 

אתם ואתן מוזמנים/ות לפנות אלינו, צוות הנספות המסחרית במומבאי, ונשמח לעזור לכם/ן לבחון את אינסוף האפשרויות שנמצאות בהודו, ולזהות את הזדמנויות עסקיות מעולות!

חברות המעוניינות לנצל את ההזדמנות מוזמנות לפנות אלינו כאן.

אתם מוזמנים להמשיך ולעקוב בבלוג זה ובדף ה LinkedIn של הנספחות לעדכונים שוטפים.

 

צור קשר עם:

שגיא איצ'ר

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל