כנס מפגש הזדמנויות עסקיות במערב העיר סידני, אוסטרליה – Western Sydney Airport Webinar

הנספחות הכלכלית של מינהל סחר חוץ, משרד הכלכלה והתעשייה בסידני, אוסטרליה, מתכבדת להזמין נציגי חברות ישראליות ללמוד ולהכיר את ההזדמנויות שקיימות עבורם בבניית מגה-פרוייקטים בשטחה של מטרופולין העיר סידני: Western Sydney City Council.

סידני, העיר הגדולה במדינת NSW הינה עיר המחוז הגדולה בשטחה והמאוכלסת ביותר באוסטרליה כולה, ומהווה מרכז כלכלי, מסחרי ופיננסי מוביל באוסטרליה, כמו גם מרכז תרבותי ותיירותי חשוב. יחד עם העיר מלבורן, תורמות שתי הערים כמעט מחצית מסך כל התוצר והפעילות הכלכלית השנתית של אוסטרליה כולה. עם נתוני צמיחה והגירה חיוביים ומבטיחים לתחומה, פועלת בשנים האחרונות מועצת מערב העיר סידני להקים בשטחה מספר פרוייקטי תשתית רחבי היקף, חלקם בתמיכה ומימון פדרליים, במסגרת תוכנית פיתוח של עיר העתיד של סידני המתקראת: Aerotropolis במטרה לתת מענה לגידול הצפוי באוכלוסייה, לתנועה האווירית אל אוסטרליה וממנה על ידי בניית נמל תעופה בינלאומי חדש נוסף על הקיים, שיפתח ב 2026, תשתיות תחבורת רכבת מתקדמות, יחד עם הקמת מרכזי תעשייה ופארק חדשנות במקביל לשדרוג ובניית יכולות שיתמכו בעיר חכמה ובטוחה לתושביה ואורחיה.

ביום שני, 14 בדצמבר, תקיים הנספחות הכלכלית של מינהל סחר חוץ באוסטרליה, שממוקמת ופועלת בסידני, מפגש עסקים וכנס חשיפה באמצעות פלטפורמת און-ליין שפתוחה לרישום והצטרפות חינמית, במהלכה יציגו רשימת בעל תפקידים בכירים שהזמינה הנספחות הכלכלית בסידני בהם מנכ”לים של גופים ורשויות לפיתוח כלכלי באוסטרליה, את מגוון האפשרויות והזדמנויות העסקיות עבור חברות ותעשייה ישראלית מתאימה.

חברות וסטארט-אפים ישראלים מענפי הערים חכמות, פתרונות HLS מגוונים ואבטחת נמלי תעופה, אבטחת סייבר, IoT, טכנולוגיות נגד רחפנים וענפים משיקים, מוזמנים להירשם ולהצטרף לכנס שיתקיים במטרה להכיר וללמוד את האפשרויות הקיימות עבורם.

סקירה קצרה ותמציתית של הפרויקטים תחת המעטפת של Aerotropolis זמינה בלינק הבא:  https://www.youtube.com/watch?v=4qMFMn8jdI4

מחכים לכם ביום שני, נשמח שתרשמו ותשתתפו.

לינק להרשמה: https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_sI8yBiU-T5aJVOphm0Lnqw

צור קשר עם:

שי זריבץ'

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל