שבוע הבריאות של הודו כאן!

כפי שיודע כל חכם הודי: “כל משבר הוא גם הזדמנות!”. הקורונה בהודו רחוקה מלהגיע לסיום, ויוצרת מורכבות כלכלית, חברתית וכמובן רפואית. ארגוני מקצועות הרפואה, בתי החולים ואנשי תחום המדיקל מבינים זאת היטב. הם מבינים את זה כל כך טוב, שבשבוע אחד, 24-29.9.20, יתקיימו 2 אירועים, שיעניקו ידע, שיח וחיבור לאלפי נציגי עולם הרפואה ההודי!

האירוע הראשון, ‘Voice of Health’, נערך אחת לכמה חודשים, בכל פעם בעיר אחרת בהודו. השנה באופן טבעי הפלטפורמה היא דיגטלית ומאפשרת לכל אחד ואחת מכם ומכן להצטרף ולהנות ממנה. נציגות משרד הכלכלה והתעשייה ושגרירות ישראל בניו דלהי, הן שותפות לאירוע אשר יפגיש את מיטב המומחים בתחום הרפואה הדיגטלית בהודו ומחוצה לה. מטרת העל של הכנס הקרוב יהיה “עתיד הבריאות” – כיצד ניתן להשתחרר מצורות החשיבה, הטיפול וההערכות המסורתיות? איך נקדם תחתיהן חדשנות, יוזמה וחשיבה יצרתית כדי להתמודד עם אתגרי העתיד?

להרשמה חינמית – לחצ/י כאן – VOH

 

האירוע השני,  CII Hospitl Tech event, הינו אירוע ממוקד בבתי החולים במערב הודו, ביוזמת ארגון הגג הגדול ביותר של חברות ועסקים פרטיים בהודו. ה Hospital Tech הוא למעשה ‘יריד עסקי’ וירטואלי אשר מטרגט את חברות המדיקל ובתי חולים פרטיים ומנסה להפגיש בין הצדדים ולהתגבר על מגבלות הקורונה. Roche ,Medtronic ,SANOFI  ובית החולים Hiranadani (בית חולים פרטי מן הגדולים במומבאי) הם שותפים לאירוע.

להרשמה חינמית – לחצ/י כאן CII Hospitl Tech

 

 

אתם ואתן מוזמנים/ות לפנות אלינו, צוות הנספות המסחרית במומבאי, ונשמח לעזור לכם/ן לבחון את אינסוף האפשרויות שנמצאות בסקטור הבריאות הדיגטלית בהודו, ולזהות את הזדמנויות עסקיות מעולות!

חברות המעוניינות לנצל את ההזדמנות מוזמנות לפנות אלינו כאן.

אתם מוזמנים להמשיך ולעקוב בבלוג זה ובדף ה LinkedIn של הנספחות לעדכונים שוטפים.

 

 

צור קשר עם:

שגיא איצ'ר

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל