מערכת הבריאות המתקדמת בטאיוואן – מקרה לדוגמא: בית החולים Show Chwan

השבוע קיימה הנספחות ביקור בבית החולים המרכזי של רשת שירותי הבריאות Show Chwan HealthCare System, בעיר Lukang שבמרכז האי. בראשית הביקור התקיימה פגישה עם מנהלת הרשת, ד”ר ג’נט הואנג (Dr. Janet Huang), אשר פירטה אודות פעילויות החברה ברבדים שונים, ולאחריה התקיים סיור במתקני בית החולים ובמרכז ההכשרות לטכניקות פולשנות מינימלית (לפרוסקופיה) שהוקם בשיתוף מכון IRCAD הצרפתי. מרכז זה מהווה אבן שואבת לתכניות הכשרה כירורגיות באסיה, בזכות צוות הרופאים המיומנים אשר אמונים על ההכשרות והציוד הרפואי המתקדמים ביותר.

Show Chwan visit

מוקדם יותר השנה, חתמו Healthier Global ו- Show Chwan health system על MOU ועל כן, קיימנו את הפגישה במטרה להבין כיצד ניתן לקדם את תהליך יצירת הקשר ושיתופי הפעולה. במהלך הביקור דנו באפשרויות השונות לשיתופי פעולה עתידיים בין החברה לבין חברות ישראליות בסקטור הבריאות ושירותי הבריאות, בדגש על פתרונות רפואה מתקדמים, תכניות פיילוט בשיתוף הרשות לחדשנות הישראלית וכן גם שיתופי פעולה בניסויים קליניים שונים.

Show Chwan visit

חברות ישראליות המעוניינות בקבלת מידע נוסף אודות מערכת הבריאות הטיוואנית ושיתופי פעולה אפשריים עם בתי חולים מקומיים, מוזמנות לפנות לנספחות המסחרית בטייפה!

צור קשר עם:

צליל להב

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל