בואו להשתתף בוובינר על עשיית עסקים באינדונזיה

השוק האינדונזי היווה מאז ומתמיד אתגר ליצואניות ישראליות, לאור היעדר היחסים הדיפלומטיים בין אינדונזיה לישראל, אך גם הזדמנות גדולה לאור גודלו והצמיחה שלו.

בתאריך ה-30.9 בשעה 10:00 (שעון ישראל) נערוך וובינר על עשיית עסקים עם אינדונזיה בו אני ונציג של חברת הייעוץ שאנחנו מעסיקים עבור שוק זה נסביר על השוק, האתגרים וההזדמנויות ונביא case studies של חברות ישראליות שעובדות בו.

החשיבות של השוק האינדונזי היא ניכרת- אינדונזיה הולכת והופכת לכוח כלכלי עולה בשנים האחרונות בגלל שתי סיבות מרכזיות: גודלה של האוכלוסייה- מעל 260 מיליון תושבים (מס’ 4 בעולם), וצמיחה כלכלית חזקה – מאז שנות ה-80 הצמיחה באינדונזיה נעה סביב 5% במרבית השנים. כיום אינדונזיה היא הכלכלה ה-9 בגודלה במונחי (PPP) ובשנת 2030 היא צפויה להיות הכלכלה ה-5(!) בגודלה בעולם. אינדונזיה היא הכלכלה הגדולה ביותר בדרום מזרח אסיה וגם השוק הגדול ביותר שאיתו לישראל אין קשרים דיפלומטיים.

רמת החיים כיום באינדונזיה נמוכה יחסית עם תוצר לנפש של כ-4,200$, אך נתון זה צפוי לגדול בקצב מהיר של מעל 5% בשנה, תהליך שיביא ליציאה של תושבים רבים מעוני והרחבה משמעותית של מעמד הביניים במדינה.

לאור כל אלה, אנחנו רואים באינדונזיה שוק בעל חשיבות אסטרטגית ומשקיעים בהנגשתו לחברות ישראליות. ההזדמנויות באינדונזיה הן רבות, החל מתחומי החקלאות והמים וכלה בתחום הפינטק וה-E-commerce. מעבר להזדמנויות הטמונות בנתונים שתוארו, גם התרבות העסקית באינדונזיה מתאימה לתרבות העסקית בישראל, זאת מכיוון שהאינדונזים הם אנשים מעשיים, חביבים מאוד ומדברים בגובה העיניים.

התקופה הנוכחית מאתגרת באינדונזיה לאור התפשטות המגיפה במדינה, אך זוהי עדיין תקופה טובה לנסות וליצור באופן וירטואלי את המגעים הראשוניים עם גורמים במדינה.

אל תפספסו את ההזדמנות והרשמו כאן.

צור קשר עם:

יואב סיידל

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל