מיליוני דולרים לפרוייקטים בתחום המו”פ מחכים בקרן הבילטרלית של הודו וישראל

ביוזמת הנספחויות הכלכליות של משרד הכלכלה בהודו ובהובלת רשות החדשנות

מפגש חשיפה לקרן I4F יחשוף חברות ישראליות לפוטנציאל ממימון בהיקף של מיליוני דולרים

נספחויות משרד הכלכלה והתעשייה בהודו ורשות החדשנות מזמינים אתכם להצטרף למפגש וריטואלי המיועד לחברות הישראליות והודיות המחפשות להיכנס לשת”פ מו”פ ומעוניינות ללמוד על המימון המוצע לכך על ידי קרן I4F המשותפת להודו ולישראל.

המפגש, בהנחיית הגב’ שרה רוזנברג – מנהלת קרן הודו-ישראל למחקר ופיתוח ברשות החדשנות – ובהשתתפות הקונסולים הכלכליים של ישראל בניו דלהי, בנגלור ומומבאיי, יחשוף בפני משתתפי האירוע המקוון נתונים על היקפי ההשקעה של הקרן עד כה, מספר הפרוייקטים שאושרו, סיפורי ההצלחה כתוצאה משיתופי הפעולה הממומנים על ידי הקרן, תהליך בחירת השותף ההודי \ ישראלי, הגשת המועמדות, תנאי הסף והקריטריונים לפיהם נשקלת זכאות למענק. בתוך כך – מציע המפגש היכרות עם מקבלי החלטות בקרן וסשן שאלות תשובות.

ברק גרנות, ראש נציגות משרד הכלכלה והתעשייה בשגרירות ישראל בניו דלהי: “המפגש מתוזמן להתקיים לרגל פתיחת ‘קול קורא’ של הקרן, שעתיד להתפרסם ב-3 באוגוסט ומיועד לספק לחברות הישראליות וההודיות כלים והבנה מעמיקה יותר על התהליך. כל זאת, במטרה להגביר חשיפה לעצם קיומה של הקרן, הדרך ליהנות מתקצוב ומימון לפרוייקטים באמצעותה ובסופו של יום – בכדי להביא לגידול במספר והיקף התמיכה הניתנת לחברות ישראליות במסגרת הקרן. המשימה שלנו, בשורה התחתונה, היא להביא לחיזוק שיתוף הפעולה העסקי בין המדינות בתחומי החדשנות וככלל והקרן הזו, המשותפת לשתי המדינות, היא אחת הדרכים לקדם זאת ולסייע לחברות הישראליות החדשניות הזקוקות לסיוע – במיוחד בתקופה זו.” 

אז מתי כל זה קורה?

10.8.2020

  15:00 – 16:30 India time

  12:30 – 14:00 Israel time

לרישום – נא לחצו כאן

צור קשר עם:

ברק גרנות

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל