הצטרפו למאבק בקורונה במסגרת האקתון גלובאלי!

הנספחות הכלכלית של משרד הכלכלה והתעשייה בשגרירות ישראל בהודו, ניו דלהי, מזמינה חברות ישראליות העוסקות בפיתוחים המסייעים להתמודדות עם מגפת COVID-19 – להציג את פתרונותיהן בהאקתון (תחרות טכנולוגית) של תאגיד הענק ההודי HCL, בשיתוף Microsoft.

  • הזדמנות לחשיפה ונטוורקינג מעולים ופרסים כספיים עד $20,000. זו ההזדמנות שלכם לסייע להצטרף למאמץ המשותף ולבנות עתיד טוב יותר!

לפניכם רוח הדברים מתוך אתר התחרות: בתקופה זו של אי וודאות, שיבוש ובידוד, כיצד יכולה הטכנולוגיה להשאיר אותנו מחוברים ולעזור לעולם להשתפר ולהתחזק יחד לעתיד בהיר יותר? פתרונות טובים יותר אינם נולדים לבד אלא מתוך שיתופי פעולה. מול המשברים אנו חולקים חזון משותף של עולם טוב יותר ופועלים יחד כדי להפוך חזון זה למציאות ברת השגה.

שיתוף פעולה הינו תמצית כל החדשנות האנושית. מסיבה זו  – היום יותר מתמיד – אנו צריכים למצוא דרכים להתכנס יחד כמובילי חדשנות, כמנהיגים וכבני אדם אמפתיים. כך נתמודד עם אי הוודאות של מחר. זהו המפתח שלנו לעיצוב עולם בריא יותר וזה הסיכוי הטוב ביותר שלנו לבנות עתיד טוב יותר.

איך זה עובד?

  • הירשמו, הקימו צוות, בחרו בעיה או זהו את האתגר שלכם מארבעת הנושאים שלהלן:
  • Prevention & Containment \ Diagnosis
  • Treatment& Therapeutic Management
  • Recovery & Return to Normal
  • Systemic Solutions for Crisis & Pandemic Management

התחילו לקודד לבנות פיתרון תחת חונכות של מומחים, העפילו לגמר והתכוננו להישפט על ידי פאנל מומחים נבחרים.

לפרטים והגשת מועמדות: https://hclbetterhealth.bemyapp.com/#page-block-w9l8to4yff

הערה: אנו מודעים לכך שבאתר מופיעים מועדים שונים להגשת מועמדות. עם זאת, נציגי החברה פנו אלינו וביקשו את עזרתנו בשילוב חברות ישראליות בהאקתון. במידה והנכם נתקלים בבעיה או צורך בפרטים נוספים, אנא פנו אל Vinod.Mehta@israeltrade.gov.il

בין השותפים לפעילות זו:

 

צור קשר עם:

ברק גרנות

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל