הרשמה לתערוכת פינטק בקוריאה – ביתן *וירטואלי* ישר לשוק הקוריאני!

הנספחות הכלכלית בשיתוף עם – Financial Services Commission FSC הקוריאני, הגוף הרגולטורי בנושאי פינטק בקוריאה פותחים בפני חברות ישראליות את ההזדמנות להשתתף בתערוכה מקוונת בתחום הפינטק שתיערך וירטואלית בקוריאה בסוף חודש מאי (ההשתתפות ללא עלות).

ההשתתפות בתערוכה היא באמצעות קטעי וידאו של החברה הישראלית בהתאם למפורט בדף המידע המצורף ובטופס ההרשמה.

במהלך ימי התערוכה, שבד”כ נערכת פיזית במשך מספר ימים וחשופה לאלפי מבקרים וגופים פיננסיים בקוריאה, תינתן לחברות הישראליות החשיפה באמצעות קטעי הוידאו המסבירים על החברה והמוצר ותתאפשר קביעת פגישות אונליין, בסיוע הנספחות.

חברות ישראליות המעוניינות להירשם לתערוכה צריכות לעקוב אחר ההוראות המפורטות בדף המידע מטעם מארגני התערוכה ולהגיש עד ליום שני הקרוב 27 באפריל את החומרים הנדרשים (אין חובה בשלב זה להגיש את הוידאו הסופי), ובעיקר מצגת בסיסית על החברה, לוגו, מידע שיווקי וכל המפורט.

את החומרים והבקשות להשתתף יש להגיש באמצעות הנספחות שתרכז את המידע (נוכל לקבל אך ורק טפסי הרשמה מלאים עם כל החומרים, למעט הוידאו). נא לשלוח באנגלית בלבד לכתובת minhui.lee@israeltrade.gov.il ובCC לכתובת Korea@israeltrade.gov.il. נשמח גם לענות על שאלות אם ישנן.

הנספחות הכלכלית של משרד הכלכלה והתעשייה בקוריאה (Israel Economic and Trade Office in Korea)  אמונה על הקשרים הכלכליים בין המדינות ופועלת יחד עם השגרירות, מכון הייצוא, רשות החדשנות ושותפים רבים אחרים לסייע לחברות ישראליות ליצור קשרים עסקיים עם חברות קוריאניות, למשוך השקעות קוריאניות לישראל ולפתח את תשתית הסחר עבור היצואנים הישראלים לקוריאה בתחומי הטכנולוגיה, החקלאות ומוצרי הצריכה. כמו כן אנו מקדמים, בסיוע KORIL, קרן המו”פ ישראל-קוריאה, את המו”פ המשותף לסטרטאפים ישראלים וקוריאניים.

אנו מזמינים אתכם גם לעיין בכתבת זרקור מפורטת על פעילות הנספחות כאן, ולפנות אלינו באמצעות הדוא”ל (Korea@israeltrade.gov.il) לכל שאלה ועניין.

צור קשר עם:

יניב גולדברג

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל