הזמנה לוובינר – אוסטרליה בימי קורונה בין משבר והזדמנות לעתיד

ביום שלישי ה – 31.3.2020  בין השעות 09:45-11:00 יתקיים מפגש ZOOM עם הנספח הכלכלי של מינהל סחר חוץ במשרד הכלכלה והתעשייה באוסטרליה, מר שי זריבץ’.  

אוסטרליה עוברת ממשבר למשבר, רק סיימה את משבר שריפות היער העצומות שהביאו לנזקים נרחבים לעולם הטבע והחי שבה, חאובדן בנפש ופגיעה בתשתיות ובענפי תעשייה, ומייד נאלצה להתחיל ולהתמודד עם משבר נגיף הקורונה שמכה בה ומשפיע על הכלכלה והתעשייה שלה בעוצמה רבה.

במהלך המפגש תנתן סקירה כלכלית ותמונת מצב עדכנית על משבר וירוס הקורונה שפוקד את אוסטרליה בדומה למדינות רבות אחרות, תוך מתן התייחסות להתמודדות הממשלה הפדרלית והממשלות המקומיות שעושות מאמץ למנוע את התפשטות הנגיף, נתייחס למגבלות על התנועה בין הערים ומדינות הפדרציה, סגירת עסקים מקומיים ואיסור על התקהלות שמשפיעים על הכלכלה המקומית יחד עם המאמצים של ממשלת אוסטרליה לתמרץ את התעשייה באמצעות חבילות סיוע ועזרה לתעשייה המקומית ולסקטורים נבחרים בהתמודדות עם הנזקים והפגיעה בהם בעקבות המשבר.

לאחר הסקירה תינתן האפשרות לשאלות ותשובות.

במידה ויש נושא מסויים לגביו הנך מעוניין בהתייחסות נקודתית ועל מנת להירשם למפגש הסגור שניתן להשתתף בו על ידי הזמנה בלבד, אנא פנה אליי במייל חוזר חמיי הבא: מיכל לביא: Michal Lavi Michall@export.gov.il

לצורך קבלת זימון ZOOM ליומן, אנא אשר השתתפותך במייל חוזר למייל .

צור קשר עם:

שי זריבץ'

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל