קוריאה מזמינה אתכם לתחרות המסיכות שיגנו עלינו מקורונה!

הפוסט נכתב בסיוע חגית גלוסקא עובדת הנספחות הכלכלית

עקב משבר הקורונה נוצרו בדרום קוריאה בפרט ובעולם בכלל מחסורים גדולים במסיכות רפואיות ובחומרים מהן הן עשויות (MeltBlown Filters). מצב זה הביא את ממשלת דרום קוריאה להוציא הוראות שעה האוסרות על ייצוא מסיכות ולהקציב שתי מסיכות בלבד לאדם לשבוע, על אף כושר ייצור יומי של כ-13 מיליון מסיכות. כיום בקוריאה אנשים רבים משתרכים בתורים ארוכים על מנת לממש את זכאותם, בימי חלוקה קבועים על פי שנת לידה.

תור לחלוקת מסיכות במרכז סיאול

על מנת לפתור את המחסור הגדול – ארגון מחקר קוריאני Seoul-Tech הנתמך על ידי ממשלת מטרופולין סיאול (SMG) יצא בקול קורא להגשת מועמדות לתחרות בינלאומית כפולה:

אתגר ראשון – למציאת טכנולוגיות חדשניות ליצירת פילטרים שישמשו במסיכות רפואיות.

אתגר שני – למציאת טכנולוגיות חדשות למסיכות עצמן, שיחליפו את אלה המוכרות לנו.

הפרס לזוכה בכל תחרות בנפרד הינו עד ל-100 מיליון KRW  (כ-80,000 USD). הפרס מותנה בעמידה בקריטריונים וכפוף לשיקול דעת מארגני התחרות.

זמני הגשת המועמדות לתחרות הראשונה – בין 9 למרץ ל -8 לאפריל 2020.

זמני הגשת המועמדות לתחרות השניה – בין 9 למרץ ל- 8 למאי 2020.

ראו בקישור *הקריטריונים להגשת מועמדות לתחרות, לוחות זמנים ותיאור מפורט באנגלית של האתגרים שהוצבו בכל אחת מהתחרויות. לנוחיותכם הוספנו את קבצי המידע וטופס ההגשה לפוסט זה. עליכם לבצע הגשה עצמאית של הטופס ל Technology Competition.

* במידה והקישור לאתר אינו עובד מומלץ להעתיק לשורת הכתובת את הכתובת הבאה ולהמשיך משם http://seoul-tech.com/user/mainEng.do

המידע מונגש כשירות לציבור ולתעשייה בישראל. הנספחות הכלכלית אינה אחראית על תוכן, תנאי ותוצאות התחרות לרבות קבלת הפרס. הינכם מוזמנים לפנות אלינו בכתובת הדוא”ל המופיעה מטה בכל שאלה.

Gu-Lee , חתולה מקומית

הנספחות הכלכלית של משרד הכלכלה והתעשייה בקוריאה (Israel Economic and Trade Office in Korea)  אמונה על הקשרים הכלכליים בין המדינות ופועלת יחד עם השגרירות, מכון הייצוא, רשות החדשנות ושותפים רבים אחרים לסייע לחברות ישראליות ליצור קשרים עסקיים עם חברות קוריאניות, למשוך השקעות קוריאניות לישראל ולפתח את תשתית הסחר עבור היצואנים הישראלים לקוריאה בתחומי הטכנולוגיה, החקלאות ומוצרי הצריכה. כמו כן אנו מקדמים, בסיוע KORIL, קרן המו”פ ישראל-קוריאה, את המו”פ המשותף לסטרטאפים ישראלים וקוריאניים.

אנו מזמינים אתכם גם לעיין בכתבת זרקור מפורטת על פעילות הנספחות כאן, ולפנות אלינו באמצעות הדוא”ל (Korea@israeltrade.gov.il) לכל שאלה ועניין.

צור קשר עם:

יניב גולדברג

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל