אוטוטו..תערוכת אוטומכניקה מגיעה לוייטנאם!

תערוכת ‘אוטומכניקה’ (AutoMechanika), היא יריד המסחר הגדול ביותר בעולם בתחום הרכב, עם כ-4,800 מציגים כל שנה. התערוכה מתקיימת אחת לשנתיים (כל שנה זוגית) לסירוגין עם אינטרנשיונל מוטור שואו ג’רמני (Internationale Automobil-Ausstellung – IAA Pkw) בפרנקפורט, גרמניה. אוטומכניקה הינה אחת התערוכות הותיקות והמוכרות ביותר בתחום הרכב, עם ניסיון של כמעט חמישים שנים בתחום, כאשר התערוכה הראשונה הציגה עוד בשנת 1971. היותה בעלת ותק מרשים שכזה, הופכת את אוטומכניקה לפלטפורמה מבוססת היטב ולאחד השמות המוכרים ביותר בתחום הרכב. כמו כן, אוטומכניקה הינה אחד מירידי הסחר המוצלחים והרווחיים ביותר בעולם. כך למשל, בתערוכה האחרונה ביקרו כ-8,929 אורחים וקניינים מכ-47 מדינות; מתוכם, 82% היו משתתפים מקומיים. זאת ועוד, לפי ההערכות, 93% מהמבקרים מתעדתים לבקר שוב בתערוכה, 46% כבר נרשמו, ו-34% צפויים להירשם בקרוב.

תערוכת אוטומכניקה נותנת מענה מגוון ורחב לתחומים השונים בתחום הרכב, ביניהם:

• תיקון ותחזוקה

• חלקים ורכיבים

• אלקטרוניקה ומערכות

• אביזרים והתאמה אישית

• פתרונות ניהול ודיגיטל

בשנים האחרונות, התערוכה יצאה מגבולות גרמניה והחלה לקיים תערוכות גם במדינות רבות נוספות ברחבי הגלובוס. נכון להיום, ישנם כשישה עשר ירידים של אוטומכניקה המתקיימים בארבע יבשות.

השנה, וייטנאם גאה לקיים גם היא תערוכת אוטומכניקה בבירת הסחר של המדינה- הו צ’ מין סיטי (סייגון) בתאריכים 5-7 במרץ, 2020.

*עדכון חשוב ! לצערנו, בעקבות התפרצות וירוס הקורונה, מארגני התערוכה הודיעו כי החליטו לדחות אותה למועד מאוחר יותר. תאריכים חדשים יתפרסמו בהמשך.

בהמשך לפוסט שפירסמנו על תערוכות בוייטנאם לאחרונה, אוטומכניקה הינה תערוכה נוספת שנכנסת לרשימת התערוכות החשובות והמרכזיות שיתקיימו השנה במדינה. תערוכת אוטומכניקה בהו צ’י מין מהווה פלטפורמה אידיאלית לכל החברות הפועלות בתחום הרכב. התערוכה מהווה דרך המלך לכניסה לשוק האוטומוטיב המשגשג בווייטנאם, כמו גם הזדמנות חד פעמית לפגוש שחקני מפתח מקומיים בתחום תעשיית הרכב.

כיוון שהצפי הוא כי וייטנאם תישאר השוק המוביל בASEAN בתחום האוטומוטיב בעשרים השנים הבאות, כל מי שעיניו נשואות קדימה ראוי שישקיע ממרצו ומשאביו במטרה לחדור אל תעשיית הרכב במדינה, אשר מציגה תמונת מצב של ייצור המתפתח בקצב מהיר וצמיחה אקספוננציאלית. לראייה, בחודש מרץ 2019, מכירות הרכב הפרטי בוייטנאם צמחו ב-76% ובתחום הרכבים המסחריים נרשמה עליה של כ-28%.

מיהו קהל היעד למבקרים בתערוכה?

-סוחרים, מפיצים, סיטונאים, קמעונאים,

-בתי מלאכה, בעלי מוסכים,

-מפעילי צי

-מרכזים ותחנות שירות

-מוסדות הכשרה טכניים

-סוכנויות ממשלתיות ומעצבי מדיניות

– מרכזי מחקר ופיתוח

חברות ישראליות בתחום הרכב הפועלות באחד מהתחומים המופיעים מעלה -אנו ממליצים בחום שתגיעו לתערוכת אוטומכניקה בוייטנאם, כצעד ראשון לדריסת רגל בתחום הרכב במדינה. הנספחות המסחרית בוייטנאם תשמח לסייע לכם בתהליך!

צור קשר עם:

יניב טסל

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל