יצואני פתרונות חקלאיים? בואו לקחת חלק ב- Outlook Agriculture Conclave

שגרירות ישראל בהודו חברה אל קבוצת התקשורת המובילה Outlook ועתידה לקיים אירוע עסקי חקלאי ייחודי, תחת הכותרת: “Outlook Agriculture Conclave”. האירוע יתקיים ב-24.2 בניו-דלהי. חברות ישראליות המעוניינות להשתתף ו\או להציג באירוע וכן לקיים פגישות B2B במסגרת הפעילות, מוזמנות לפנות אל נספחות משרד הכלכלה והתעשייה בשגרירות ישראל בהודו.

Date: 24th February 2020,

Venue: Indian Council for Agriculture Research, Auditorium, New Delhi

שגרירות ישראל בהודו, בשיתוף קבוצת התקשורת המובילה Outlook, משרד משרד החקלאות ופיתוח הכפר של הודו, המועצה ההודית למחקר חקלאי והקואופרטיב לפיתוח שיתופי של הודו, יקיימו ביום ה 24.2 אירוע חקלאי ייחודי, המתקיים זו הפעם השלישית, תחת הכותרת: “Outlook Agriculture Conclave”.

אירוע זה, מהווה פלטפורמה להבאת מובילי דעה על מנת לדון באתגרים הגלובאליים והשפעתם על ענף החקלאות ההודי. לדברי המארגנים, למדינת ישראל מומחיות ייחודית ודרכים חדשניות להתמודדות עם אתגרי החקלאות המודרנית ופיתוח המרחב הכפרי, בדגש על איזורים מדבריים וצחיחים. לפיכך, המארגנים היו רוצים מאוד לראות חברות ישראליות שיציגו את הטכנולוגיות שלהם, הידע והניסיון שיש בידיהם על מנת להגביר את הפרודוקטיביות של המשקים החקלאיים בהודו.

במסגרת שיתוף הפעולה של שגרירות ישראל בהודו עם המארגנים, הודיעו האחרונים כי יעמידו לרשות חברות ישראליות המעוניינות בכך, מתחם ייעודי לפגישות עסקיות (B2B). בנוסף, הכנס עצמו יכלול ארבעה סשנים ממוקדים הכוללים מפגשי B2B וכן “Power Lunch” עם שותפים עסקיים פוטנציאליים.

האג’נדה של הכינוס צפויה לעסוק, בין השאר, בנושאים הבאים:

  • חדשנות טכנולוגית בחקלאות
  • חקלאות חכמה מבוססת אקלים
  • חקלאות ברת קיימא – כלים אפקטיביים למימוש אחריות תאגידית סוציאלית
  • יזמות בחקלאות
  • כלכלת המרחב הכפרי ופיתוח – כיצד אלו יכולים לתרום להרחבת העסקים
  • השקעות בחקלאות
  • סטארט אפים בענף החקלאות
  • מחקר ופיתוח בתחום החקלאות

חברות ישראליות בתחומים הנזכרים, המעוניינות לקחת חלק בכינוס של תאגיד התקשורת OUTLOOK, מוזמנים ליצור קשר עם נספחות משרד הכלכלה והתעשייה בשגרירות ישראל בהודו בכתובת Delhi@IsraelTrade.Gov.IL

צור קשר עם:

ברק גרנות

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל