יריד האומנות בטייפה ARTAIPEI

בחודש שעבר אירחה הנציגות הישראלית בטאיוואן את האמנית בברלי ברקת אשר הציגה את יצירתה “בעקבות השבטים” ביריד האומנות השנתי Art Taipei. זהו יריד האמנות הגדול באסיה המהווה פלטפורמה נחשבת לגלריות ואמנים מכל העולם המעוניינים למכור את עבודותיהם לקהל (ובכך נבדל “יריד אמנות” מתערוכת אמנות). כלל היצירות המוצגות בתערוכה, ציורים, פסלים ועוד, מוצעים למכירה.

הגב’ ברקת הייתה האמנית הישראלית הראשונה מזה כעשור המציגה ביריד ועבודתה עוררה עניין רב בקרב אספני האמנות והגלריות בטאיוואן. מבלי להכליל, ניתן לומר כי הטאיוואנים מעריכים אמנות במידה רבה וחברות רבות באי מתהדרות ביצירות מקוריות המקשטות את אולמות המבואה וחדרי הישיבות בבנייניהן. זו הייתה הזדמנות ייחודית עבור הנספחות המסחרית לפתח קשרים נוספים עם העולם העסקי במדינה באמצעות האמנות ואולי אף לייצר הזדמנות מכירה עבור אמן או גלריה ישראליים.

במהלך התערוכה קיימנו אירוע קבלת פנים ונטוורקינג סגור למוזמנים בלבד אליו הזמנו את בכירי התעשייה הטיוואנית ופטרוני האמנות שלה. באירוע זה למדנו שחברת HTC לדוגמא, מקיימת שיתוף פעולה עם מוזיאון הלובר בפריז באמצעות מערכות ה-VR שלה ליצירת חוויה חדשה למבקרים במוזיאון.

כלל המוזמנים התרשמו עמוקות מעבודות האמנות של הגב’ ברקת והביעו רצון לבקר בישראל ולהיחשף ליצירתיות והחדשנות הישראלית, באמנות ובעסקים כאחד!

צור קשר עם:

צליל להב

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל