רובוטיקה בקוריאה וחדשנות ישראלית

השבוע ביקר צוות הנספחות והנספח הכלכלי בתערוכת אוטומציה ורובוטיקה בעיר דאגו, השלישית בגודלה בקוריאה בחלק הדרום מזרחי של המדינה.

טקס הפתיחה של התערוכה (אני במרכז ליד נציגת איגוד הרובוטיקה הרוסי ונציג האיגוד הישראלי)

הוזמנו כאורחי הכבוד של כנס ותערוכה בינלאומית בנושא רובוטיקה בתעשייה במעמד ראשי המחוז, ההנהגה הכלכלית שלו, חברות תעשיתיות רבות (בהן המחוז ואיזור זה של קוריאה משופע) ואיגודי רובוטיקה בינלאומיים, בהם לגאוותנו גם ראש הפעילות הבינלאומית של איגוד הרובוטיקה הישראלי IROB מר יוסי להד. בסיוע הנספחות האיגוד הפך חבר בשנה האחרונה Global Robot Business Forum הקוריאני.

לצד שיחות מעניינות שהיו לנו עם בכירים מחברות Hyundai Robotics, Ajinextek, samick ועוד, חיזקנו גם את הקשרים עם איגוד הרובוטיקה המקומי REPA שביקר בארץ בחודש יולי האחרון במסגרת משלחת שיזמה הנספחות ועם מוסד המחקר הטכנולוגי המוביל בקוריאה KAIST.

Hyundai Robotics ביתן
ביתן Hyundai Robotica
רובוט תעשייתי של Hyundai Robotics המשמש לשינוע משטחי זכוכית למסכים
רובוט לנשיאת משטחי זכוכית בתעשיית המסכים

טכנולוגיות בתחום הרובוטיקה ותחומים משיקים מישראל בהחלט יכולות למצוא בית חם בקוריאה ואנו בנספחות הכלכלית מזמינים אתכם לפנות אלינו אם ברצונכם לאתר הזדמנויות ושותפים פוטנציאליים.

הנספחות הכלכלית של משרד הכלכלה והתעשייה בקוריאה (Israel Economic and Trade Office in Korea) אמונה על הקשרים הכלכליים בין המדינות

ופועלת יחד עם השגרירות, מכון הייצוא, רשות החדשנות ושותפים רבים אחרים לסייע לחברות ישראליות ליצור קשרים עסקיים עם חברות קוריאניות, למשוך השקעות קוריאניות לישראל ולפתח את תשתית הסחר עבור היצואנים הישראלים לקוריאה בתחומי הטכנולוגיה, החקלאות ומוצרי הצריכה. כמו כן אנו מקדמים, בסיוע KORIL, קרן המו”פ ישראל-קוריאה, את המו”פ המשותף לסטרטאפים ישראלים וקוריאניים.

אנו מזמינים אתכם גם לעיין בכתבת זרקור מפורטת על פעילות הנספחות כאן, ולפנות אלינו באמצעות הדוא”ל (Korea@israeltrade.gov.il) לכל שאלה ועניין.

צור קשר עם:

יניב גולדברג

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל