שבוע המים הבינלאומי בטייפה יוצא לדרך!

בתאריכים 26 עד ה-28 לספטמבר תתקיים בטייפה תערוכת המים הבינלאומית International Water Week Taipei והנספחות המסחרית הישראלית בטייפה תפעיל ביתן מידע ורישום.

בביתן המוקם בתערוכה נציג את סקטור המים המפותח והחדשני בישראל וכמובן נבצע רישום למשלחת המתגבשת מטיוואן לתערוכת WATEC Tel Aviv 2019 שתתקיים בתאריכים 18-21 לנובמבר בישראל.

בנוסף, במסגרת התערוכה והכנס יציגו לא פחות מארבעה דוברים ישראלים את משק המים החדשני בישראל בפני עשרות אלפי המבקרים הצפויים בתערוכה!

מר אבי סלונים, היועץ המשפטי של רשות המים הישראלית, יציג את המודל הייחודי של הרגולציה הישראלית לניהול משק מים אחראי ויעיל אשר הצליח לעבור ממצב משברי למצב של עודף בתוצרת המים בתוך פחות מעשור!

מר עודד דיסטל, לשעבר מנהל יחידת “ניו-טק” במשרד הכלכלה והתעשייה ואיש מפתח בקהילת המים והחדשנות בישראל, ידבר על הניסיון של ישראל בהתמודדות עם מצבי משבר במים באמצעות חדשנות וחשיבה יצירתית.

מר גל זוהר, מנכ”ל IDE נכסים, ידבר על יכולות והישגי חברת IDE בתחום ההתפלה ויציג את הפרויקט המוצלח שביצעה החברה בטיוואן עם חברת Formosa.

ולסיום, הח”מ יציג (בקצרה) את האקוסיסטם הישראלי הייחודי, עם דגש על חדשנות המים בישראל וכמובן את החידושים וההזדמנויות הצפויות השנה למבקרים בתערוכת WATEC בישראל.

Intl. Water Week Taipei
מסיבת עיתונאים לקראת פתיחת התערוכה

ההזדמנויות בשוק המים הטיוואני רבות ומגוונות ונפרט עליהן בפוסט נוסף בקרוב מאוד! חברות ישראליות המציגות בתערוכת ווטק הקרובה (וגם כאלו שלא) אשר מעוניינות בפגישות עם המשלחת הטיוואנית לתערוכה מוזמנות לפנות לנספחות המסחרית בטייפה לתיאום פגישות לפני, במהלך ולאחר התערוכה, בישראל או בטיוואן.

 

צור קשר עם:

צליל להב

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל