בואו להציג (בחינם) בביתן הישראלי באחד מאירועי הפינטק והחדשנות הגדולים בעולם!

סינגפור היא המרכז הפיננסי השלישי בגודלו בעולם, ושוכנים בה מטות אזוריים (לאזור דרום מזרח אסיה ואף לאסיה כולה) של חברות רב לאומיות רבות בהן קבלת החלטות בתחום הטכנולוגיה לאזור כולו נעשית בסינגפור.

השנה, אחד מאירועי הפינטק הגדולים בעולם, Fintech Festival, חבר לאירוע החדשנות הגדול בסינגפור, SWITCH, לאירוע ענק של טכנולוגיות למגזר הפיננסי וכן בתחומים נוספים. לחברות רלוונטיות מישראל יש כעת הזדמנות ייחודית להשתתף (ללא עלות) בביתן הישראלי באירוע זה, בתאריכים 11-13 לנובמבר. בשנה שעברה השתתפו באירוע למעלה מ-40 אלף אנשים מ-5000 חברות שונות, והשנה המספר צפוי אף להיות גדול יותר.

הביתן הישראלי יתמקד בחברות מהתחומים הבאים: Fintech, Cyber, AI, Enterprise Software, Machine Learning, Data Analytics, Blockchain . חברות מהתחומים הללו מוזמנות להגיש מועמדות בקישור הזה.

Marina Bay Sands, Singapore

בתמונה: סינגפור בלילה

המשלחת והביתן יאורגנו על ידי הנספחות המסחרית בסינגפור בשיתוף עם רשות החדשנות. לאור המעורבות של רשות החדשנות ישנו גם דגש של שת”פ מו”פ במשלחת, ולכן לחברות שישתתפו צריכה להיות זיקה לנושא. החברות המשתתפות יזכו לא רק להציג בביתן אלא גם להשתתף במגוון אירועים שמתקיימים וכן לסיוע בתיאום פגישות עסקיות עם חברות ומשקיעים סינגפוריים על ידי הנספחות המסחרית.

הביקוש צפוי להיות רב וההשתתפות מוגבלת ל-12 חברות, אז אם אתם חפצים להשתתף נא דאגו להירשם בהקדם האפשרי.

צור קשר עם:

יואב סיידל

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל