משלחת בריאות דיגיטלית בטייפה

בחודש שעבר הנספחות המסחרית בטייפה, בשיתוף הנספחויות בגואנגז'ו והונג קונג אירחו משלחת של תשע חברות ישראליות מתחום הבריאות הדיגיטלית שאורגנה בשיתוף הרשות לחדשנות.

בריאות דיגיטלית, מה זה בכלל?

עד לפני מספר שנים, תחום זה שנחשב לצומח ביותר בתחום מדעי החיים, כלל לא היה קיים. כיום, מדינת ישראל משקיעה משאבים רבים על מנת למצב עצמה כמעצמה בתחום הבריאות הדיגיטלית. עם התקדמות הטכנולוגיה  והחדרת חיישנים מתקדמים למכשירים רפואיים שונים, יכולות איסוף, אגירה ועיבוד מידע הפכו להיות משמעותיות מאוד בהליכי הטיפול הרפואי. חברות רבות מוצאות דרכים חדשניות להפקת נתונים חדשים באמצעים שונים ולעשות שימוש בנתונים קיימים על מנת להסיק מסקנות על מצב בריאותו של מטופל. מדינת ישראל בהחלט נמצאת בחוד החנית של התעשייה והמותג הישראלי בתחום צובר שם ומוניטין בעולם.

איך היה?

במילה אחת? מדהים… 9 החברות הישראליות זכו לקיים סמינר מקצועי אל מול כ-100 מוזמנים מקצועיים מהתחום. החברות שמעו הרצאות מטעם השותפים המקומיים שלנו לפעילות, ארגון ITRI – Industrial Technology Research Institute והציגו את הפתרונות שלהן. לאחר הסמינר, התקיים שלב ה-B2B במסגרתו נפגשו החברות עם גורמים מקצועיים מקומיים – חברות, מפיצים, יצרנים וסוכנים אשר ביקשו להכיר וללמוד עוד על הפתרונות הישראליים על מנת לסייע ולהחדיר אותם לשוק הטיוואני. במפגש זה קיימנו למעלה מ-120 פגישות עסקיות!

ביום השני של החברות בטייפה קיימנו ביקור במטה של חטיבת המדיקל של תאגיד האלקטרוניקה הענק פוקסקון. למי שטרם שמע על החברה, מדובר בחברה המעסיקה כ1.5 מיליון עובדים במפעליה ומגלגלת מחזור של כ-60 מיליארד דולר. על אף שהחברה עוסקת בעיקר בתחום הרכבות האלקטרוניקה (הקבלנית הראשית של אפל ומרכיבה את מרבית מוצריה), היא מתפתחת למגוון כיוונים אסטרטגיים ומחזיקה בחטיבת מדיקל מרשימה עם מגוון פיתוחים עצמאיים ומשותפים בתחומים מגוונים. כל חברה מחברות המשלחת זכתה לפגישה בארבע עיניים עם ה-CTO של חטיבת המדיקל.

הנספחות המסחרית בטייפה תמשיך לעקוב אחר תוצאות הפגישות ותסייע לחברות הישראליות להמשיך ולפתח את הקשרים שנוצרו במשלחת זו.

אהבתם? שתפו

שיתוף ב facebook
שתפו בפייסבוק
שיתוף ב twitter
שתפו בטוויטר
שיתוף ב linkedin
שתפו בלינקדאין
שיתוף ב email
שתפו במייל

השאירו תגובה