הצטרפו לרשימת התפוצה
Emerging Markets
פתיחת פנייה חדשה לנספח
הזמנה לכנס אינדונזיה

הקרם ממש מצעיר אותך ! תעלי מהר לאינסטגרם (הוייטנאמי)

פורסם ע"י , נספח כלכלי האנוי, וייטנאם , בתאריך 26 ביוני 2019

הנספחות הכלכלית בוייטנאם בשיתוף עם מכון היצוא יארחו בארץ 3 בלוגריות מובילות בתחום הביוטי והלייף סטייל מווייטנאם בתאריכים 21-26 ליולי.

שיווק באמצעות בלוגריות או משפיעניות (באנגלית Influencer Marketing או KoL) נפוצה מאוד בוייטנאם, בעיקר בקרב קהל צרכניות הקומסטיקה הצעירות. בדומה לישראל, פייסבוק, אינסטגרם ויו-טיוב הם ערוצי השיווק הפופולריים ביותר בקרב הבלוגריות, שכמובן מפעילות גם בלוג משלהן.

עם אוכלוסיה של 96 מיליון תושבים אשר מחציתה בגילאי 35 ומטה, וייטנאם היא שוק אטרקטיבי מאוד עבור תעשיית הקוסמטיקה. ב- 3 השנים החולפות, שוק הקוסמטיקה הארצי גדל בשיעור של 30%. זו הסיבה מדוע שוק הקוסמטיקה הוייטנאמי משך את תשומת ליבן של חברות קוסמטיקה מובילות בעולם כמו Unilever, לוריאל ו- P&G. כ- 90% משוק הקוסמטיקה הנמכרת במדינה היא מיובאת, ומייצגת 430 חברות קוסמטיקה מובילות ( בעיקר מקוריאה, אירופה, יפן, ארה"ב ותאילנד)

מבין הקטגוריות המובילות את השוק ניתן למנות מוצרים להלבנת העור והצערתו, ומוצרים הטבעיים/אורגניים, שלצד היותם בריאים יותר נחשבים גם ידידותיים יותר לסביבה. כמו-כן מוצרי טיפוח לגברים נמצאים גם הם בצמיחה, כאשר גברים הפכו מודעים יותר להופעתם ולמראה ייצוגי.

הזדמנות לחברות קוסמטיקה ישראליות:

לווייטנאמית הממוצעת ישנה דעה חיובית מאוד על ישראל וקוסמטיקה ישראלית מזוהה עם איכות וידועה ביכולותיה להעצים יופי, להצעיר ולהחיות עור ושיער כמו גם לשמור על היגיינה. עם זאת, רק מספר מצומצם של מותגים ישראלים מוכרים בקרב קהל צרכני/ות הקוסמטיקה. הפתיחות של האוכלוסייה למוצרים חדשים על המדף מפתיעה למדי, וניכר כי טעמן של יותר צרכניות מתבגר ומתעדן. בעקבות זאת, ישנה עלייה בביקוש למוצרי איכות ומוצרים חדשניים וייחודיים, מה שמהווה הזדמנות למותגי קוסמטיקה ישראלים לבסס את מעמדם בשוק המקומי.

האירוע מהווה הזדמנות יוצאת דופן לחשיפת המוצרים והפיתוחים החדשניים הישראליים בתחום הטיפוח והיופי בפני קהל צרכנים רחב וממוקד בביוטי ולייף סטייל

קהל היעד: הפגישות מיועדות לחברות הפועלות בשוק הוויטנאמי, או לחברות אשר נמצאות בתהליך כניסה/רישום לשוק הווייטאנמי.

מהרו והירשמו! לפרטים נוספים והרשמה לחצו כאן 

עוד מידע על הבלוגריות ניתן לראות כאן

בנוסף, הנספחות המסחרית בוייטנאם, בשיתוף עם הנספחות המסחרית בטאיוואן ומכון הייצוא, מארגנת משלחת של חברות קומסטיקה לוייטנאם ולטאיוואן, למותגי קומסטיקה אשר עדיין מחפשים ערוצי הפצה.  מוזמנים לפנות אלינו בכדי לשמוע פרטים נוספים.

יניב טסל נספח כלכלי האנוי, וייטנאם

כתיבת תגובה

(לא יפורסם)

* שדה חובה

פניה לנספח כלכלי האנוי, וייטנאם, יניב טסל