הצטרפו לרשימת התפוצה
Emerging Markets
פתיחת פנייה חדשה לנספח
הזמנה לכנס אינדונזיה

תעשיית התוכן הישראלית פורצת גבולות במומבאי

פורסם ע"י , נספחת כלכלית- מומבאי, הודו , בתאריך 30 במאי 2019

הסדרה בני ערובה מבית "ארמוזה" הישראלית תעלה ב-31 למאי 2019 ב- Hot Star ההודית.

הסדרה בני ערובה הינה סדרה אחת מיני רבות שהופקו בהודו בשנה האחרונה בהתאמה מקומית, כגון "כוכב הבא", "חטופים", "עממיות", "לה פמילה" ועוד.

לצפייה בטריילר חטופים לחצו כאן

לאחרונה, נחתמו מספר עסקאות נוספות מתחום המדיה והתוכן בין החברה ויו ההודית לחברת קשת. ויו ההודית תרכוש מקשת שני פורמטים של הסדרות: "להיות איתה" ו-"יש לה את זה". מנכ"ל ויו ההודית ציטט בראיון לעיתונות: "מטרתנו היא לעודד ולהציג תכנים מקוריים, קשת חולקת אתנו את החזון ליצירת בידור איכותי עם טעם לקהל מקומי".

לאחרונה, ממשלת הודו תומכת בצמיחתה של תעשיית המדיה והבידור בהודו ונוקטת ביוזמות שונות להגדלתה ופיתוח הסקטור, כגון הקלת המגבלות ה-FDI בפלטפורמות הליוון והכבלים, מימון מוסדי לתעשיית הקולנוע, מתן אופציה לצרכנים לבחור אילו ערוצים הם מעוניינים לשלם, אחידות בתשלום לערוצי טלוויזיה ועוד. דפוסי צריכת הטלוויזיה והמדיה משתנים, הציבור ההודי דורש תוכן מקורי, "הטעם הגובר" של האוכלוסייה גדל, ולכן תעשיית המדיה החלה לשנות את פניה לקראת שימוש דיגיטלי בנוסף לערוצים בטלוויזיה.

בני ערובה הישראלית עברה התאמה לגרסה ההודית על ידי החברה ההודית Applause Entertainment חברת הבת של הקונגלומרט ההודי הענקי Aditya Birla Group, היא אחת החברות המדיה העולות בהודו ליצירת תוכן ועובדת צמוד עם חברות ישראליות. לאור שיתופי הפעולה הפוריים של החברה עם ישראל, ביקשנו ממנסי דרבר, ראש מחלקת תפעול ורכש לחלוק את ניסיונם ורקע פעילותם עם חברות ישראליות מתחום המדיה.

לצפייה בטיפ לחצו כאן

דנה נהרי נספחת כלכלית- מומבאי, הודו

כתיבת תגובה

(לא יפורסם)

* שדה חובה

פניה לנספחת כלכלית- מומבאי, הודו, דנה נהרי