גם בוייטנאם יודעים לעשות תערוכות

 

וייטנאם על המפה גם בתחום התערוכות – תערוכת הורטקס 2019

סייגון, בירתה הכלכלית של וייטנאם, אירחה בשנים האחרונות רבות מהתערוכות הגדולות והחשובות ביותר במדינה. אחת המרכזיות שבהן, הינה Hortex 2019 אשר התקיימה החודש.

הורטקס 2019, הינה התערוכה השנתית השנייה בתחום טכנולוגיות גידול, ייצור ועיבוד חקלאי, המתמקדת בגידולי פירות, ירקות ופרחים. זוהי אחת מהתערוכות הבינלאומיות הגדולות ביותר בתחום החקלאות והפרחים בדרום-מזרח אסיה, עם כ-4,500 מ”ר וכ-200 מציגים מ-28 מדינות. השנה, התערוכה הייתה אפקטיבית ומוצלחת במיוחד, עם יותר משבעים אורחים ,רובם המכריע מתחום הגידול והמסחר, ואלפי מבקרים. ניכר היה כי הורטקס מיצבה עצמה כיעד משמעותי ביותר עבור יזמים מקומיים וזרים כאחד בתחום החקלאות והפרחים, אשר תרים אחר עסקים חדשים והזדמנויות להשקעה. היא הציגה מבחר גדול של טכנולוגיות ופתרונות לעיבוד, טיפול אחרי קציר, עיבוד פירות, פרחים וירקות ועל כן היא משכה אליה מציגים מכל העולם, כולל ישראל כמובן.

כמו כן, הורטקס אפשרה ליצור פלטפורמת B2B אפקטיבית ביותר עבור סקטור החקלאות בוייטנאם, ובכך סיפקה הזמנויות עסקיות מגוונות עבור משקיעים ויזמים.  עבור החברות הישראליות,  היוותה התערוכה אבן דרך לכניסה  לשוק הוייטנאמי, עם מספר מכובד של אורחים רלוונטיים ובעלי פרופיל גבוה שנכחו בה. אחד מהמוקדים של הכנס, היה פורום בתחום הייצוא, אשר היווה פלטפורמה לנטוורקינג והחלפת ידע לאלו המתעניינים בייצוא לשווקים זרים.

הייצוג הישראלי השנה היה מרשים ביותר, עם לא פחות מתשע חברות ישראליות! (ארגוס, ריבוליס, דנציגר, חיפה כימיקלים, R.P, נטפים, נען- דן ג’יין, גינגר) הנספחות הישראלית עבדה במרץ לקראת הגעתן של החברות ואירגנה עבורן סמינר עסקי. בנוסף, נציגי הנספחות תיאמו עבור כל אחת מהחברות הישראליות פגישות עסקיות עם הגורמים הרלוונטים שהגיעו לתערוכה. זאת ועוד, נציגינו עזרו בהצגת טכנולוגיות ישראליות בתחום החקלאות לשוק המקומי, ותרמו בחשיפה של החברות הישראליות שנכחו בתערוכה, בכך שפנו אל שותפים עסקיים רלוונטים טרום התערוכה והזמינו אותם לבקר בביתנים של החברות.

אין ספק שנוכחות של חברות ישראליות בתערוכות הינה פקטור חשוב ומשמעותי בהשתלבותן בשוק הוייטנאמי, כמו גם הזדמנות פז ליצירת קשרים פוריים עם יזמים ומשקיעים מקומיים למען שיתופי פעולה עתידיים. כנסים ותערוכות אשר מתקיימים בסייגון מהווים כיום פלטפורמה עסקית חשובה ואנו ממליצים בחום לחברות המתעניינות בשוק הוייטנאמי לקחת בהם חלק.

 

חברות ישראליות המעונינות להשתתף בתערוכת הורטקס 2020 מוזמנות לפנות לנספחות!

אנחנו ממשיכים לפתוח דלתות לחברות ישראליות ופועלים למען קידום התעשייה הישראלית בכלל, וסקטור החקלאות בפרט  

צור קשר עם:

יניב טסל

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל